Představujeme CAR – UNICA

Foto: Unica Clinic
  • Je možné u vás podstoupit IVF s úhradou pojišťovny?

Ano, pokud pacientky splňují podmínky pro úhradu IVF léčby. Podmínkou je splnit stanovený maximální věk 39 let a 364 dní a počet pokusů je limitován na 4. (3 pokud se pacientka rozhodne pro vložení 2 embryí v jednom cyklu.)

  • Nabízíte dárcovské programy?

Ano, dárcovství vajíček/spermií probíhá na Unica již od roku 2003, máme tedy jednu z největších databází dárkyň v České republice a jsme tedy schopni nabídnout léčbu bez čekání. Důraz klademe na vzájemnou podobnost a všechny dárkyně musí splňovat zákonné požadavky.

  • Nabízíte další služby nad rámec standardních IVF konzultací (např. androlog, imunolog)?

Ano, nabízíme. V Unica se také zaměřujeme navíc na koncept Holistic Fertility. Snažíme se o to, aby bylo fyzické zdraví našich pacientů v rovnováze s jejich duševním stavem a psychickou pohodou. Právě ty jsou základem úspěšné léčby. Proto jsou součástí našeho týmu nejen lékaři, ale také psycholog, akupunkturista, nutriční poradce, fyzioterapeut, instruktor jógy a další.

  • Máte dostupnost výkonů celý týden?

Ano, Jsme pacientům dostupní také o víkendu na nezbytné a plánované výkony na sále.

  • Je možná telefonická konzultace 24/7?

Ano, jsme našim pacientům k dispozici celý týden. Víme, že celý proces IVF je komplikovaný a pacientky mohou mít otázky kdykoliv v průběhu léčby a prodleva v odpovědi by mohla pacientku negativně stresovat, proto má u nás každá pacientka přidělenou vlastní koordinátorku péče, která je k dispozici během celé léčby na všechny dotazy, vysvětlí podrobně průběh a organizuje konzultace s lékařem. Chceme, aby se u nás pacientka cítila bezpečně a podporována.

  • Je možné hradit IVF ve vašem centru formou splátek?

Bohužel ne, pacienti však platí před léčbou pouze zálohu a doplatek až v nejzazším možném termínu, tedy těsně před výkonem.

  • Je možné mít jednoho konkrétního lékaře?

Snažíme se našim pacientům vyjít maximálně vstříc a zajistit 1 lékaře, ale pokud vyjde punkce oocytů nebo přenos embryí na víkend, není to možné zajistit z důvodu jasně rozvržených služeb.

  • Jak je možné se objednat a je potřeba žádanka?

Na naši kliniku je možné objednání i bez žádanky. Je možné nás kontaktovat na e-mail ivf@unica.cz nebo na telefonu +420 230 234 665 – klinika Praha, +420 543 217 777 – klinika Brno. Další možnost je zaslat nám zájem skrze kontaktní formulář na našem webu –  https://www.unica.cz/cs/contacts/

  • Mohou u vás těhotné klientky být sledovány i nadále? Pokud ano, jak dlouho?

Ano, máme k dispozici i gynekologickou ambulanci a pokud si pacientka přeje být u nás registrována, tak k nám může docházet po dobu celého těhotenství a zajistit si tak maximální komfort.

  • Jak dlouho se čeká na první konzultaci?

Čekací listiny u nás prakticky nejsou. Termín je možné domluvit během pár dnů. Lhůta většinou nepřesahuje 14 dnů.

Adresa CAR: Praha – Office Park Nové Butovice – budova C, Bucharova 2657/12, Praha 13, 158 00, Brno – Barvičova 833/53, Brno, 602 02

Webové stránky: https://www.unica.cz/

Facebook: Unica Clinic Instagram: Unica Clinic

Pokud chcete napsat na tento CAR recenzi, můžete zde pro Prahu, zde pro Brno

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *