Recenze – UNICA Brno

Adresa: +420 543 217 777

Telefon: Barvičova 833/53, Brno, 602 02

Web: https://www.unica.cz/

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – UNICA

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Unica Brno
Average rating:  
 12 reviews
 by Ája

2023

Nemůžu nic vytknout, příjemné moderní prostředí, všichni doktoři (náš doktor byl MUDr. Zobač, ale za celý proces jsem se setkala i s panem primářem Frgalou a Dr. Matskulou) moc milí a vždycky se zajímali, jestli se nechceme ještě na něco zeptat.
Občas jsem se blbě vyptávala, protože jsem samozřejmě měla načtené hromady příběhů a případů, ale vždycky mi vysvětlili, proč dělají ten nebo ten krok.
Samozřejmě že moje pozitivní hodnocení je zabarveno i faktem, že jsme hned po prvním IVF a prvním embryotransferu byli úspěšní a čekáme miminko.

 by Iveta

2022

Velice příjemným a ochotných personál. Doktoři také velice milý. Pokaždé vše dobře vysvětlili. Když byl jakýkoliv problém, tak po telefonu vše vysvětleno a vyřešeno. Bohužel miminko jsme si neodvezli. Ale to je problém mého těla, že nepřijalo embrio. Kliniku muzu doporučit

 by Jana

UNICA jsou odborníci! Chodím tam už řadu let na gynekologii a před dvěmi a půl lety jsme u nich začali řešit umělé oplodnění z důvodu manželové neplodnosti po rakovině, sice jsme se našeho vysněného miminka zatím nedočkali, ale i přesto jsem velice spokojená a věřím, že doktoři a zejména pan primář Frgala dělá vše, co je v jeho silách, aby náš sen splnil 🙂

 by Terka M.

Velice ochotni, doporučujeme ❤️❤️❤️

 by Martina S.

Milý přístup. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Mohli jsme se na cokoliv zeptat. Vůbec jsem neměla strach. Byli jsme v Unice 2x a děkujeme mockrát za 2 krásné a zdravé děti.

 by Helca

Před 4 roky se nám na unice podařilo těhotenství na 2 pokus. Měla jsem tam pocit , jako když si jdu do obchodu pro rohlíky. Všechno přirozený, personál milý vstřícný , pacienti na 1 místě! Komunikace snad 24 hodin 7 dní v týdnu. Proto jsme se před rokem a půl vrátili a plánovali jsme 2 dítě. Bohužel ten super pocit trochu vyprchal. Asi není co vytknout ale poměrně dlouhé čekání, udělané vyšetření které byly potřeba, ale žádné velké rozebirani do detailu. Pokud se nepletu ordinační hodiny do 4. Očekávala bych další ať je pátek nebo svátek jako před 4 rokama. Ale určitě vám pomůžou.

 by Tereza G.

Za nás oba jen skvělé. Oba dva jsme byli spokojeni od A do Z, přístup co jsme v předešlých klinikách nezažili, do ničeho nenutí, navrhnou, nabídnou... V srpnu začnu první stimulaci. Kdybych věděla o této klinice dříve, uz jsme mohli byt mnohem dál.

 by Nikola

Klinice nemame absolutně co vytknout. Nejlepší rozhodnutí v našem životě.. jelikož můžeme porovnat i s jinou klinikou, kde jsme se po první návštěvě radeji uz ani nedostavili a přítel byl tak vyplaseny chudak… O to vic si vážíme péče, služeb a přístupu této kliniky. Paní doktorka Iryna Matskula za nás naprostý profesional. IVF nám vyšlo na druhý pokus a na požádání si paní doktorka preorganizovala svůj program a na zavadeni dorazila osobně abych se cítila příjemne a uvolnene. Vyšlo to 😍 jedno obrovské dekujeme a jen tak dál ❤

 by Eva

Skvělí přístup.

 by DP

Skvělý osobitý přístup, úžasný personál a velmi nadstandardní péče! Nikdy jsem nepochybovala o tom, že by se nám na klinice nezadařilo. Až 6. transfer byl ten osudový, po několika ztrátách jsme teď s naší princeznou ve 27 tt. Unice jsem tolik vděčná a všem ji s čistým svědomím mohu doporučit. Nebudete litovat!!!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»