Recenze – UNICA Brno

Adresa: +420 543 217 777

Telefon: Barvičova 833/53, Brno, 602 02

Web: https://www.unica.cz/

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – UNICA

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

Unica Brno
Průměrné hodnocení:  
 8 recenzí
 by Martina S. on Unica Brno

Milý přístup. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Mohli jsme se na cokoliv zeptat. Vůbec jsem neměla strach. Byli jsme v Unice 2x a děkujeme mockrát za 2 krásné a zdravé děti.

 by Helca on Unica Brno

Před 4 roky se nám na unice podařilo těhotenství na 2 pokus. Měla jsem tam pocit , jako když si jdu do obchodu pro rohlíky. Všechno přirozený, personál milý vstřícný , pacienti na 1 místě! Komunikace snad 24 hodin 7 dní v týdnu. Proto jsme se před rokem a půl vrátili a plánovali jsme 2 dítě. Bohužel ten super pocit trochu vyprchal. Asi není co vytknout ale poměrně dlouhé čekání, udělané vyšetření které byly potřeba, ale žádné velké rozebirani do detailu. Pokud se nepletu ordinační hodiny do 4. Očekávala bych další ať je pátek nebo svátek jako před 4 rokama. Ale určitě vám pomůžou.

 by Tereza G. on Unica Brno

Za nás oba jen skvělé. Oba dva jsme byli spokojeni od A do Z, přístup co jsme v předešlých klinikách nezažili, do ničeho nenutí, navrhnou, nabídnou... V srpnu začnu první stimulaci. Kdybych věděla o této klinice dříve, uz jsme mohli byt mnohem dál.

 by Nikola on Unica Brno

Klinice nemame absolutně co vytknout. Nejlepší rozhodnutí v našem životě.. jelikož můžeme porovnat i s jinou klinikou, kde jsme se po první návštěvě radeji uz ani nedostavili a přítel byl tak vyplaseny chudak… O to vic si vážíme péče, služeb a přístupu této kliniky. Paní doktorka Iryna Matskula za nás naprostý profesional. IVF nám vyšlo na druhý pokus a na požádání si paní doktorka preorganizovala svůj program a na zavadeni dorazila osobně abych se cítila příjemne a uvolnene. Vyšlo to 😍 jedno obrovské dekujeme a jen tak dál ❤

 by Eva on Unica Brno

Skvělí přístup.

 by DP on Unica Brno

Skvělý osobitý přístup, úžasný personál a velmi nadstandardní péče! Nikdy jsem nepochybovala o tom, že by se nám na klinice nezadařilo. Až 6. transfer byl ten osudový, po několika ztrátách jsme teď s naší princeznou ve 27 tt. Unice jsem tolik vděčná a všem ji s čistým svědomím mohu doporučit. Nebudete litovat!!!

 by Kiki on Unica Brno

Jsme na klinice od Prosince 2020. Jinou kliniku jsme nenavštívili, první stimulace březen do 5 dne 2 embrya , druhá stimulace do 5 dne 3 embrya, byla genetika 5 embryí a po genetice máme 2 zdravé !! Teď mě čeká transfér. Velice ochotni, pečliví. Vše vysvětlí. Dělají pro nás maximum.

 by Tereza on Unica Brno

Přešla jsem sem z jiného centra.. A mohu říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí.. Jsem trošku složitější případ 🤷‍♀️ ale od začátku se chovali úplně ukázkově, vše krásně vysvětlili.. A dokonce i stimulace se povedla a došlo na punkci, což se mi v minulém centru po dvou stimulacích nestalo.. Všichni doktoři/doktorka jsou skvělý, sestřičky perfektní.