Recenze – Sanatorium ART – České Budějovice

Adresa: Mánesova 24/3, České Budějovice, 370 01

Telefon: +420 386 358 295

Web: www.sanatoriumart.cz

Odpovědi na naše otázky:

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

Sanatorium ART
Průměrné hodnocení:  
 3 recenzí
 by Petra on Sanatorium ART

Docházím tam od února 2021. Jsem naprosto spokojená, vše nám vždy vysvětlili, žádné dlouhé čekání. Pan doktor Michálek naprosto super. Díky němu mám teď // na testu 🙂

 by Božena on Sanatorium ART

Já musím ART a pana doktora Michálka moc pochválit. Všechno s námi probral do nejmenších detailů, měl na nás dostatek času a nikdy jsme nečekali. Všichni byli milí a kdybych musela ještě využít služeb CAR (což už naštěstí nepotřebuji), šla bych opět jedině sem.

 by Alex on Sanatorium ART

Bohužel nemohu najít pozitiva. Klinika, kde nejde o kvalitu, ale kvantitu. První návštěva pozitivní, člověk ovšem nevěděl do čeho jde. Další návštěvy už byly chladnější a chování CARu zvláštní. Jste objednaní na čas, na řadu jdete klidně až za dvě hodiny. Kvalita embryí nesdělena, navíc nedělají prodlouženou kultivaci. Za léky jsme zaplatili 2x tolik než jsme měli. Neboť jde o přeprodej, nikoliv výdej na recept. Vybavení na sále žalostné, obrazovka na transfer velikosti A4. Nikdo s námi nekomunikoval, nikdo nám nikdy nic pořádně nevysvětlil. Sečteno podtrženo vyčerpané jedno IVF zbytečně, 1x ET 2x KET ani jednou se nechytlo.