Recenze – Repromeda Ostrava

Adresa: Dr. Slabihoudka 6232/11, Ostrava, 708 00

Telefon: +420 597 822 122

Web: www.repromeda.cz

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Repromeda

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Repromeda Ostrava
Average rating:  
 5 reviews
 by Lenka H.

Když shrnu, tak náš pohled z přítelem, jen chtějí peníze, ihned tlačí do darovaných vajíček, a to mám AMH 1,10, jinak jsme zdraví oba, a můj věk je 34. Už na první stimulaci, silné davky a ne zrovna levné, a když z nich nebylo žadné embryo co vydrželo 5 dnů, tak mame zvažit darované, tam je mnohem vyšší uspěšnost. Toto nám pomalu nutila Mudr. Hromadová a to je primařka v Brně. Nespokojenost, a jen co jsme přešli jinak, tak menší davky, za méně pěnez a hlavně jsem v 9 týdnu 🙂 Ani tam nechodit!

 by Ela

2023

Ze začátku jsme byli spokojení, starali se dobře, vše pěkně řekli. To, že jsme na první OPU museli do Brna, prý kvůli proplacení pojišťovny jsme chápali. Jenže embrya nakonec po genetice nezbyla žádná, tak jsme šli na druhou konzultaci, vše k primářce Hromadové.
Ta nam řekla, že na vinně jsou spermie, zda nebyl nemocný, ano byl (ale to nám nikdo nesdělil, jak dlouho po nemoci, se nemá toto postupovat), ale ok. Tak její verdikt byl, buď znovu a nebo darované vajička. To už jsme si pak řekli, proč darované vajíčka, když na vině byly spermie?? Ale ok, šli jsme do druhé stimulace (za 30tis.) a opět jsme museli jet do Brna na OPU (a to nám sdělili, že jen jednou), tak bylo 8 vajiček, doporučili nám si připlatit za spermpacket a za embryogen (což funfuje jako ,,hnojivo,, u kytek), příplatek 15 tis., s tím, že musíme mít rozhodně více embryí co vydrží 5 dnu.
Pátý den volala ukrajinska doktorka, ta moje Hromádová měla dovolenou, řekla mi, že embryolog řekl, že nemáme vhodně ani jedno embryo ke genetice, na další otázky mi nedokazala odpovědět, s tím, že si mam napsat email Hromadové, a že mi odpoví..
Takže super, ihned jsem psala email, samozřejmě, ani po dvou dnech, se mi nikdo neozval, tak jsem volala na recepci, tak až následující den mi volala, s tím, že jsem s ní chtěla mluvit (jako vážně? zatím jsme jim tam nechali za 2 stimulace a dvě opu 130 tis., teď jsme si připlatili navíc 15 tis. a ona s těmito slovy mi volá??)
Nakonec mi řekla, že embrya vydržely do druhé dne a dvě do třetího dne, takže spermie v tom vliv nemají a mají na to vliv mé vajíčka, takže to vidí už jen na dárcovství. Na otázky, jak dopadl spermiogram, řekla že krásně. A že ať se rozhodneme, ale že se nedalo nic dělat.
Je mi 31 roků, a mám AMH 0,75.
Toto je náš příběh, do doby kdy nebyl žádný problém, se chovali dobře, jen co se objevil problém, hned nám cpali darované vajíčka, asi z toho mají víc peněz..
Takže za nás už nikdy!!!

 by Jana

2023

Maximální spokojenost. Velmi lidský a přátelský personál - po 2 letech péče se mi těžko loučili. Moc jsem ocenila, že jsem byla o všem informována, když se mi něco nezdálo, vedly jsme o tom diskusi a byly mi nabídnuty argumenty, proč CAR tento postup volí. Mám zkušenost s partnerským přístupem, který pro mě byl důležitý. Určitě si přijdeme pro sourozence.

 by Denisa

2023

Nedávno jsem zde přešla z jiného centra a zatím jsem spokojená. Hned mi paní dr. nabídla různé vyšetření. A mám za sebou první IUI, tak uvidíme jak dopadneme. V předešlém CARU nebyli schopni za půl roku defakto nic.

 by Renáta

Prostředí je velmi příjemné, veškerý personál ochotný, usměvavý. Cítím se tam vždy příjemně. Jednu hvězdičku jsem ubrala, protože jako nevýhodu vnímám, že na OPU a první KET v cyklu je potřeba jet na jejich pobočku v Brně. Nám se stalo, že jsme tam museli i na některé kontroly, ale za to mohl Covid a s ním spojené omezení. Hlavní věci se řeší s jedním doktorem, ale dílčí vyšetření dělá doktor, který má zrovna službu. To je ale pochopitelné, protože nejde řešit služby doktorů podle menstruačního cyklu pacientek. V Brně i v Ostravě se cítím dobře a to je podle mě důležité.

Hezký den, Renáto, jsme moc rádi, že se vám u nás na klinice líbilo a že se u nás cítíte dobře. O to se také celou dobu náš tým velmi snaží. Cestu do Brna jste musela absolvovat v souvislosti s odběrem oocytů a prvním transferem proto, abyste mohla mít úhradu ze zdravotního pojištění, protože ta je uzavřena s brněnskou pobočkou. Všechny pacienty o tomto předem plně informujeme. Rádi bychom, aby tomu bylo jinak, ale v posledních letech se české zdravotnictví vyčerpalo bojem s Covidem a nežli bude možné rozvíjet dále další obory a navazovat nové smlouvy, budeme muset všichni ještě počkat. Přejeme Vám ve Vaší léčbě mnoho zdaru. MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., generální ředitelka, kvesela@repromeda.cz