O nás

Jsme skupina žen různého věku a vzdělání (i medicínského), která si prošla ve větší či menší míře problémy s otěhotněním a v určitém životním období hledala informace, podporu a porozumění. A jedno či druhé nenašla, hledání vzdala a poprala se s tím téměř sama. Ať už kvůli složitému popisu některých procedur, nepřátelskému prostředí, studu nebo něčemu jinému. A tak vznikla myšlenka „Dvou čárek“ a možná taky jako taková splátka za to, že nakonec ta cesta měla ten vysněný cíl.

Proč to tedy děláme?
Chtěly bychom vytvořit přátelské prostředí, kde se nemusíte bát mluvit o svých problémech s plodností, o touhách po dítěti a smutku z těhotenství jiných.
Chtěly bychom, abyste neměly pocit, že vaše problémy jsou malicherné, protože je na světě tolik nemocných dětí/někomu umřel příbuzný/sousedům to taky nešlo a děti mají.
Chtěly bychom srozumitelnou formou vysvětlit věci, na které se bojíte nebo jen nestihnete svého lékaře zeptat.
Chtěly bychom se podělit o zkušenosti a praktické rady, jak dlouho se na co čeká, jak co probíhá a co to všechno vlastně znamená.
Chtěly bychom, jednoduše, abyste po té cestě nešli sami.

Příběh zakladatelky webu Kristýny si můžete přečíst zde

Chcete-li nás kontaktovat, můžete emailem info@dvecarky.cz, přes messenger na naší FB stránce nebo přes zprávu na Instagramu

Tato stránka nenahrazuje služby zdravotnických zařízení, nejedná se o konzultace s lékařem. S dotazy ohledně léčby se obracejte na ošetřujícího lékaře.