Recenze – Repromeda Brno

Adresa: Studentská 812/6, Brno, 625 00

Telefon: +420 511 158 222

Web: www.repromeda.cz

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Repromeda

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Repromeda Brno
Average rating:  
 25 reviews
 by Kateřina

Chtěli bychom poděkovat MUDr. Aleně Filkové a celému kolektivu, který nám na naší cestě za miminkem pomáhal a staral se o nás. Jen díky nim se nám náš sen splnil a my se můžeme radovat z naší zdravé a úžasné holčičky.
Do Repromedy (Brno) jsme dojížděli z Prahy a nelitujeme ani jednoho km, který jsme strávili na cestách. Lepší kliniku jsme si nemohli vybrat. Profesionální a velice příjemný přístup všech zaměstnanců nám po celou dobu dával pocit, že se toho šťastného dne dočkáme a na testu se nám objeví dvě čárky:) a to se nám také podařilo.
Kliniku můžeme jen doporučit a věříme, že se splní sen i dalším párům.

Šťastní rodiče Kateřina a Patrik:)

 by Jitka

Naše malá princezna se narodila 21.9.2023, vykoukla na svět o dva týdny dříve, ale je krásná a zdravá.
S manželem jsme moc šťastní a děkujeme celé Repromedě za naši lásku.

 by Jana

Moc děkujeme celému týmu Repromedy.
Diky nim se nám splnilo naše největší přání a už přes rok tvoříme kompletní rodinu. Moc děkujeme za profesionální chování veškerého personálu

 by Aneta

2023

Děkujeme celému týmu Repromedy, splnili jste nám sen, co se předtím zdálo být nedosažitelné, se nyní na nás usmívá z postýlky.
A+P

2023

Díky Repromedě jsem konečně otěhotněla a musím říci že jsme velice spokojeni s přístupem personálu. Repromedu v Brně můžeme jedině doporučit a určitě se sem ještě vrátíme. 😉

 by Marketa

2022

Mám díky nim dvě zdravé a krásné děti, takže plný počet bodů. Všichni milí a moc hodní, prostředí krásné.

 by Petra

2019

Diky paní doktorce Hromadove a celému týmu Repromedy máme doma úžasného 3 leťáka. S veškerou péči a přístupem jsme byli velice spokojeni. Repromedu můžeme jen doporučit 😍

 by Dagmar

2016

Za nas velka spokojenost az na jednoho doktora . Nastesti v dalsi pokusů uz byla jedna doktorka a sni jsem byla spokojena .

 by Barbora

2022

U Repromedy sa dá pochváliť len káva v čakárni. A ešte že nepatrí AB.
Individuálny prístup mizerný, ste pre nich len číslo v štatistike.
Lieky, ktoré sú bežne bez doplatku alebo s menším doplatkom, si Repromeda účtuje aj s prirážkou. Ak chcete radu, vždy na kontrole tvrdte, že všetko máte a o den-dva si zavolajte, že lieky došli. Pošlú vám recept a ten si možete vybrat v hociakej lekárni za lepšie peniaze.
Lekári si mnohé veci nepamatali a častokrát keby sa nepripomeniem, by sa na kopu vecí zabudlo. Napríklad mala som zvýšené NK bunky, tj pred transferom je treba podat infúziu intralipidov. Moj trasfer bol naplánovaný bez neho, keby im nepoviem, že kde ako je infúzia, vobec by mi ju nedali (ešte vsuvka, že za toto sa platí, nie je to hradené poistovňou). Testy hradené poisťovňou mi spravili až po 2. neúspešnom KETe. Pýtam sa prečo?
U Repromedy sme mali kompletný balíček testov aj s genetikou - PANDA, Endometrio (všetko v ráde desattisícov) sme absolvovali a ani jeden transfer nebol úspešný (boli sme u nich skoro rok).
Na vstupnej konzultáci tvrdili, že budeme mať jedného lekára, iba výnimočne niekoho iného, ale bolo to úplne naopak a samozrejme, iným lekárom bolo treba všetko vysvetlovat odznova, lebo nás nepoznali.
Vyslovene mi povedali, že mi správu po vyšetrení dať nemožu. Na inej klinike mi ich dávali automaticky a zo zákona máte dané, že ako pacient máte právo vedieť o všetkých vašich vyšetreniach a výsledkoch z nich, ale na to sa Repromede nehrá.
Po vstupných vyšetreniach sa už bavíte vždy len s koordinátrkou, ktorá vie o medicíne skoro nič, takže nikdy nevie odpovedať na otázky. A ak vám sľúbia, že vám zavolajú s výsledkami do piatku do druhej, nečakajte, že ich dostanete skor ako v pondelok. Proste zabudli, no.
Naviac, nato, že sa chvália genetikou, si ani neurobia základné testy pri darovaní spermií - osobne poznám niekoho, komu sa narodilo postihnuté dieťa pri darovní spermíí od nich, pretože si gentický materiál darcu poriadne neotestovali.
Čo sa plusov týka, oceňujem ešte prijémny personál, sestričky sú poklady.
Každopádne, ak máte inú možnosť, zvolte vždy nie Repromedu.

 by Ivka

Kliniku jsme navštívili po roce neúspěšného snažení o druhé dítě. Škoda, že už mě tehdy neodradila extrémně dlouhá doba čekání na první konzultaci. Od začátku jsem z přístupu pana doktora měla pocit, že "co tam vůbec chcem, když už jedno máme a jsou tu páry, co po x letech nemají žádné". Vyšetření jako spermiogram, hormony už jsme přinesly, udělali jen genetiku a s tím, že nám nic není už víc nic neřešili. Nikdo nehledal žádnou příčinu, i když se to další měsíce nedařilo. Rozhodně nedoporučuju, ztratila jsem zbytečně tolik měsíců, za který už mi jinde mohli pomoct.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»