Recenze – Repromeda Brno

Adresa: Studentská 812/6, Brno, 625 00

Telefon: +420 511 158 222

Web: www.repromeda.cz

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Repromeda

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

Repromeda Brno
Průměrné hodnocení:  
 7 recenzí
 by Veronika on Repromeda Brno

Za nás velka spokojenost, všichni byli moc příjemní, prostředí a vybaveni na vysoké úrovni. Velké plus je pro nás to, že nepatří do holdingu AB.

 by Andrea P. on Repromeda Brno

Hezké prostředí,milý personál,ceny podle mě vyšší,jako minus delší čekaci doby(někdy i dvě hodiny),střídání lékařů

 by Luc on Repromeda Brno

Příjemný přístup, prostředí. První pokus a fresh transfer nám vyšel a jsem v 12 týdnu. Takže maximální spokojenost.

 by Kristýna on Repromeda Brno

Dělala jsem náhradní maminku a jsem velmi spokojená s péčí a vše okolo. Paní koordinátorka byla vždycky velmi příjemná a pokaždé se v době těhotenství ptala i jak se mám 🙂 takže za mě spokojenost ☺️

 by Josefína on Repromeda Brno

Oslovila nás velice příjemná a podporující atmosféra. Vše nám bylo skvěle vysvětleno a dána svobodná volba v našich rozhodnutích (samozřejmě s podkladem spousty informací a doporučení). Bylo příjemné potkávat milý personál, který byl velice lidský. Malé mínus vnímám v častém střídání ošetřujících lékařů/lékařek, aniž bych dopředu věděla, ke komu zrovna jdu + čekání, i přes pevně domluvený čas. Jinak za nás doporučuji a držím palce:).

 by Michaela on Repromeda Brno

Byli jsme spokojení, všichni tam jsou moc milí. Jediné co nás mrzelo je, že přítel nemohl být u embryotransferu kvůli covidu, ale za to nemůže CAR.

 by Lucie on Repromeda Brno

Celkově jsme byli spokojení. Na konzultace jsme chodili k jednomu lékaři, výkony a kontroly prováděl ten, kdo měl zrovna službu, ale s tím jsem neměla problém a úplně chápu, že není v jejich možnostech mít služby podle menstruačního cyklu každé pacientky. Hezké prostředí a příjemný personál.