Recenze – Repromeda Brno

Adresa: Studentská 812/6, Brno, 625 00

Telefon: +420 511 158 222

Web: www.repromeda.cz

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Repromeda

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Repromeda Brno
Average rating:  
 27 reviews

2023

Perfektni dostupnost. Parkovani a lidsky trpělivý přístup.

 by Simona

2022

Repromeda je jen fabrika na peníze. Zašli jsme si na testy, protože sva roky zkoušení a nic. Čekárnu mají krásnou o tom žádná. Ale při výsledcích, kdy je špatná spermotvorba u manžela, tak jejich řešení bylo hned, ať jdeme na umělé oplodnění. Žádné zjišťování příčin nebo rady, že změňte životosprávu, berte tyto vitamíny. Nic. Hned tak tady půjdete na genetické testy za 30 000, na odběr vajíček a budeme oplodňovat. Nechci ani vědět, kolik z těch odebraných vajíček pacientek prodávají dál. Po tomto návrhu "léčby" jsem tam už nešli a hned přešli na jinou kliniku. Na Unice s nami udělali vstupní dotazník, poté se objednala konzultace s lékařem. A když se dozvěděli že už víme, že máme špatný výsledek, tak byli velmi překvapeni, že ještě nebereme vitamíny (volně prodejné, ne na jejich predpis), že to je první věc, kterou si můžeme doma zkusit zlepšit výsledky i bez draheho IVF. Dr. nám pak řekl, že on na repromedě pracoval předtím a ví, jak to tam chodí. Pro změnu jsme se rozhodli i proto, že kolem sebe máme víc páru a ani oni nebyli úplně spokojení s přístupem Repromedy. Horší je snad už jen reprodukční centrum na Obilňaku.

 by Kateřina

Chtěli bychom poděkovat MUDr. Aleně Filkové a celému kolektivu, který nám na naší cestě za miminkem pomáhal a staral se o nás. Jen díky nim se nám náš sen splnil a my se můžeme radovat z naší zdravé a úžasné holčičky.
Do Repromedy (Brno) jsme dojížděli z Prahy a nelitujeme ani jednoho km, který jsme strávili na cestách. Lepší kliniku jsme si nemohli vybrat. Profesionální a velice příjemný přístup všech zaměstnanců nám po celou dobu dával pocit, že se toho šťastného dne dočkáme a na testu se nám objeví dvě čárky:) a to se nám také podařilo.
Kliniku můžeme jen doporučit a věříme, že se splní sen i dalším párům.

Šťastní rodiče Kateřina a Patrik:)

 by Jitka

Naše malá princezna se narodila 21.9.2023, vykoukla na svět o dva týdny dříve, ale je krásná a zdravá.
S manželem jsme moc šťastní a děkujeme celé Repromedě za naši lásku.

 by Jana

Moc děkujeme celému týmu Repromedy.
Diky nim se nám splnilo naše největší přání a už přes rok tvoříme kompletní rodinu. Moc děkujeme za profesionální chování veškerého personálu

 by Aneta

2023

Děkujeme celému týmu Repromedy, splnili jste nám sen, co se předtím zdálo být nedosažitelné, se nyní na nás usmívá z postýlky.
A+P

2023

Díky Repromedě jsem konečně otěhotněla a musím říci že jsme velice spokojeni s přístupem personálu. Repromedu v Brně můžeme jedině doporučit a určitě se sem ještě vrátíme. 😉

 by Marketa

2022

Mám díky nim dvě zdravé a krásné děti, takže plný počet bodů. Všichni milí a moc hodní, prostředí krásné.

 by Petra

2019

Diky paní doktorce Hromadove a celému týmu Repromedy máme doma úžasného 3 leťáka. S veškerou péči a přístupem jsme byli velice spokojeni. Repromedu můžeme jen doporučit 😍

 by Dagmar

2016

Za nas velka spokojenost az na jednoho doktora . Nastesti v dalsi pokusů uz byla jedna doktorka a sni jsem byla spokojena .

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»