Recenze – UNICA Praha

Adresa: Office Park Nové Butovice – budova C, Bucharova 2657/12, Praha 13, 158 00

Telefon: +420 230 234 665

Web: https://www.unica.cz/

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – UNICA

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Unica Praha
Average rating:  
 22 reviews
 by Karolína

Milý personál, příjemné prostředí, doporučuji

2024

Dobrý den, ráda bych se vyjádřila ke kritickým recenzím na kliniku UNICA a to především ke kritice MUDr. Jane Voborské. Doktorka Voborská je erudovaná, profesionální lékařka, která je na správném místě. Je jedním z největších odborníků v IVF a v gynekologii a porodnictví. Paní doktorku vše doporučuji.

 by Daja

Nejhorsi klinika ze vsech, pripadala jsem si tam jako v tovarne, nikdo se Vam nevenuje, dr. Voborska je za me nejhorsi doktor,jakeho jsem kdy potkala! Nikdy si nic nepamatovala, byla zmatena, resila hlavne sve soukrome zalezitosti, strasne strasne chovani, mela jsem pocit, ze jsem si tam sama ordinovala, x pokusu, x penez, neuspech, sestricky nekolikrat spletly injekce, lecbu, az po x mesicich jsem na to prisla nahodou, ztraceny cas, telo rozhozene a zbytecne, nikdo se neomluvil, nikoho to nezajimalo, nikoho jsem nezajimala, hruza hruza a jeste jednou jedna velka hruza!!!! never never. nedoporucuji NIKOMU!

 by PCOS

Unica klinika je pro mě jedno velké zklamání. Když jsem ji začali navštěvovat ještě jsem věřila lékařům. Bohužel na této klinice si vás převažují jak horký brambor takže se málo kdy stane že by jste se dostala ke stejnému lékaři. Lékaři se s vaší složkou seznamují v ten moment kdy se seznamují s vámi. Po přečtení naší dokumentace se nás lékaři ptali proč tedy vlastně přicházíme až to bylo zjevné. Vyšetření které nám před léčbou dělali byli pouze spermiogram, hormonální profil a ultrazvuk. První věc která nás zarazila byla že se tu platí při inseminaci za jakysi katetr 2500 , na ostatních klinikách se neplatí. Dalším postupem bylo IVF. V prvním pokusu jsme měli pouze jedno embryo. V druhem pokusu jsme měli embrya dvě. Když se první dvě embrya nechytla tak nás teprve potom poslali na imunologii a genetiku kterou jsme si museli vyhádat. Ráda bych zdůraznila že lékař který zahajoval moji druhou stimulaci pochybil při dávkování hormonů což mi řekli jeho kolegové ke kterým jsem šla potom na kontrolu. Ostatní lékaři se pokoušeli chybu pana doktora napravit což nás samozřejmě stalo víc peněz za léky. Dokonce nám bylo nabídnuto aby jsem si jeden pokus s minimální stimulací zaplatili bez pojišťovny, kdyby náhodou nevyšel. O změně koordinátorky nás nikdo neinformoval. Za mě velice neprofesionální přístup.

 by Petra

Absolvovali jsme zde dva transfery a tři inseminace. Nic nebylo úspěšné. Mrzí nás, že až po tom všem nám doporučili hormonální jógu a akupunkturu, která by mohla podpořit dříve. Také jsme nedostali doporučení na psychologa, přestože u poslední návštěvy bylo zřejmé, že by to bylo víc než vhodné. Naše koordinátorka nefungovala, což inzerují jako přednost, ale fakticky byla nadbytečná, dokonce nás jednou chybně informovala o počtu embrií. Jinak prostředí velmi hezké, cítili jsme se tam velmi dobře a doktoři a sestřičky byli fajn.

 by Zuzana

2023

Všem radím, tomuto centru se vyhněte! Jedou na mnzstvi pacientů a peněz, personál je přetížený, kvalita péče neodpovídá cenám a neumí si naplánovat kapacity. Velký zmatek, chaos. Udělali mnoho chyb. Např. Chtěli po mě zaplatit analýzu Karyotyp, i když jednou za život ji hradí pojišťovna. Když jsem si to na pojišťovně ověřila, požádala jsem je o vrácení peněz a vrátili mi je. Ale propagují individuální přístup a já jsem na každé konzultaci i kontrole během stimulace byla úplně u jiného lékaře. Zdržování se stejnými dotazy, když mě neznali. Navíc při přetíženosti kliniky jsem i přes objednání na určitou hodinu čekala vždy o hodinu i víc. Podávali nám mizivý objem informací, většinu jsem si zjišťovala od kamarádky, která IVF zažila.
Při stimulaci mi jak OPU, tak transfer vycházel na víkend, ale oni řekli, že je doba dovolených a nemají personál. Tak byla OPU v pondělí. Tam narvano, nestihali. Partner šel na odběr krve kvůli pohlavním nemocem a odevzdat vzorek spermií. Druhý den nám volali, že ať přijde na krev znova, že vzorek ztratili... Partner v šoku, že jestli těhotenství vyjde, uděláme si DNA testy, zda neztratili i jeho spermie a zda mi vajíčka vůbec oplodnili jeho vzorkem...
Po OPU mi vůbec nezkontrolovali úroveň progesteronu v krve a co je nejhorší, ani výšku sliznice! Což je prý pro usídlení embrya naprosto zásadní! Bohužel jsme se dozvěděli až nyní, že se to musí dělat a že nám to neudělali.
Takže mi vložili embryo a koordinátorka mi oznámila, že má klinice konci. Novou mi nepřidělil. Nedali mi ani kontakt na nikoho, kdyby mi po transferu embrya bylo zle, kdybych krvácela, noc, nezájem. Jen mi řekli: za dva týdny si kamkoliv zajděte na krev kvůli HCG...
Přístup ve stylu: zaplatili jste nám 92000, jedno embryo jsme vám jaksi neodborně vložili a už nas nezajímate...
Hrůza! Když jdu kolem jejich kliniky, je mi pořád špatně z toho, jak neodborně vedenou IVF jsme bohužel zaplatili...
Jediné pozitivum: sestřičky i přes obří přetížení vždy velmi milé

 by Daniela

2022

Líbil se mi profesionální a zároveň lidský přístup zaměstnanců, mohu doporučit

 by Lenka

2022

Byli jsme s Unicou v Praze velmi spokojeni, bezvadnÿ přístup, velká ochota a především díky nim máme naší dcerušku. Všem moc děkujeme.

2023

Totální nespokojenost. Ani ještě nevidíte lékaře, který Vám bude přidělen, a už platíte roční ultrazvuky. To je za nás velmi neprofesionální. Když už jste tedy částku ochotni zaplatit, je Vám přidělena lékařka, která je jak “Leklá ryba”.
Vy ji líčíte své intimnosti, a ona jen tupě zírá do počítače, a nic Vám k tomu nepoví, a vlastně se ani o nic nezajímá. Když se objeví nějaké anomálie, odpověď zní, že neví, co je to a proč je to … Jen, že je vše v pořádku. Žádné informace, provázení v těhotenství, rady, nic …
Takže za nás opravdu špatný přístup.

 by T.

2022

Vidím že tu půjdu trošku proti proudu, ale my jsme v Unice spokojeni nebyli. Byla nám přidělena koordinátorka, která byla zmatená a dávala nám protichůdné informace, pak nás poslali na vyšetření, které jsme si museli platit, ikdyz jinde by bylo na pojišťovnu. Pokaždé jiný doktor, někteří super, jiní méně, jeden se mě například na ultrazvuku ptal co mi má vlastně dělat...

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»