Recenze – UNICA Praha

Adresa: Office Park Nové Butovice – budova C, Bucharova 2657/12, Praha 13, 158 00

Telefon: +420 230 234 665

Web: https://www.unica.cz/

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – UNICA

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Unica Praha
Average rating:  
 12 reviews
 by Anonym

TOP! Individualni profesionalni pristup, vsichni moc mili, ochotni, krasne prostredi. Hned pri prvni navsteve prisli na problem, proc se mi nedari otehotnet, upozornili na nemoc, o ktere jsem nikdy predtim neslysela a to jsem chodila rok a pul do jine kliniky (PFC). Pritom je to jedna z hlavnich nemoci, ktera zpusobuje problemy s otehotnenim, mam vsechny jeji priznaky. Budu na vzdy teto klinice vdecna. Jit na tuto kliniku bylo to nejlepsi rozhodnuti, jake jsem kdy ve svem zivote mohla udelat! Dekuji!

 by Grazia

Ci siamo informati in diverse cliniche di Praga prima di scegliere Unica. Sin dall'inizio ci hanno fatto un'ottima impressione, il dr. Cepelak e' molto professionale e preparato, oltre che gentile e disponibile con i pazienti. Ha fatto un protocollo adatto alle mie esigenze personali, e' stato molto preciso e attento agli analisi da farci fare prima d'iniziare con la terapia. Sono stata seguita durante tutto il percorso dalla coordinatrice Iveta, sempre disponibile, precisa e di una grande gentilezza, ed é stata in grado di organizzare la comunicazione fra medico e paziente in modo impeccabile. le sue risposte sono arrivate sempre in tempi brevi, e di questo la ringraziamo molto. La clinica e' moderna, con un laboratorio all'avanguardia, embriologi molto preparati e personale competente. Abbiamo ottenuto 7 ovociti maturi, con un risultato di 3 blastocisti di ottima qualita'. Durante tutto il percorso siamo stati aggiornati sempre. L'equipe ci ha fatto un'ottima impressione, dalla direzione della clinica alla coordinatrice, sono stati sempre interessati di tutto il processo.
Adesso ci prepariamo per il transfer di uno degli embrioni che abbiamo, incrociando le dita per coronare il nostro sogno. Intanto possiamo solo consigliare Unica, per la professionalita' e umanita', dove ti senti un paziente e non un numero.

 by Blanka G.

Doporučujeme 🤰🤰❤️❤️❤️

 by Daniela

Milý personál, příjemné prostředí, doporučuji

 by Markéta J.

Nemůžu nic jiného, než jen doporučit. Naprostá spokojenost od milého personálu, přes lidský přístup až po zázraky co dokáží. Jsou trpělivý a moc rádi zodpoví veškeré naše dotazy, kterých není občas opravdu málo :-)) Ještě jednou velké díky týmu UNICA

 by Veronika

Kliniku UNICA můžu jen doporučit. Byli jsme moc spokojení! Skvělý profesionální tým, který se o nás dobře staral a vždy ochotně poradil a vysvětlil cokoliv nám nebylo jasné. Umí tam dělat zázraky ❤

 by Monika N.

Na kliniku UNICA v Praze jsme s partnerem začali docházet po neúspěchu na jiné soukromé klinice a na doporučení našich známých. Hned po prvních vyšetřeních pan doktor, zdá se, navrhl vhodnější postup, a tedy snad již neztrácíme čas. Připravujeme se na první transfer na této klinice, ale celkově je to pro nás již třetí pokus, a pevně věříme, že se nám tentokrát náš sen splní. Dosavadní zkušenost je jen ta nejlepší - pan doktor je velký odborník a ostatní personál velmi milý, paní Martině můžeme zavolat prakticky kdykoliv a ochotně nám odpoví (i když po těch všech pokusech už se ptáme asi už i na věci, které jiní neřeší:-) Martino, děkujeme za Vaši trpělivost:-) Palec nahoru dáváme také za velmi příjemné prostředí a dobrou dopravní dostupnost pro nás ze středních Čech.

 by Anna

Skvělá klinika a tým! Na začátku jsem byla hodně ve stresu ohledne ifv, Unica mi pomohla ho překonat a splnit můj sen.

 by Hana

Velmi ochotný a milý personál. Přííjemné prostředí a profesionální přístup...doporučuji!

 by bm

Krásné prostředí, moc milý personál, byli jsme celkově spokojeni. Moc děkujem!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»