Představujeme CAR – Arleta IVF

  • Je možné u vás podstoupit IVF s úhradou pojišťovny?

Ano, v ARLETĚ je možné podstoupit IVF s úhradou pojišťovny přesně podle podmínek, které jsou určené pravidly zdravotních pojišťoven. Arleta má smluvní vztah se šesti zdravotními pojišťovnami.

  •  Nabízíte dárcovské programy?

Ano, v ARLETĚ disponujeme vlastní databází dárkyň a dárců. Nabízíme dárcovské programy s darovanými vajíčky, darovanými spermiemi a darovanými embryi.

  • Nabízíte další služby nad rámec standardních IVF konzultací (např. androlog, imunolog)?

V ARLETĚ mimo standardních IVF konzultací a léčby nabízíme konzultace s klinickým genetikem, andrologem /urologem, sexuologem/.

  •  Máte dostupnost výkonů celý týden?

Naše klinika ordinuje v ordinačních hodinách od pondělí do pátku v čase od 07:00 do 15:30. Výkony IVF léčby a konzultace k vývoji embryí probíhají každý den, o víkendech i ve svátcích.

  • Je možná telefonická konzultace 24/7?

Na naší pevnou linku na kliniku se dovoláte každý den od pondělí do pátku v čase mezi 07:00 do 15:30. IVF koordinátorky jsou na telefonu klientům i mimo pracovní dobu a víkendy.

  • Je možné hradit IVF ve vašem centru formou splátek?

Snažíme se vyjít vstříc všem klientům, kteří navštíví naši kliniku a rozhodnou se pro léčbu u nás, proto ve výjimečných případech jsme schopni se domluvit na splátkách v rámci jejich léčby. Jsme si vědomi finanční zátěže léčby, proto nechceme dopustit, aby toto bylo důvodem pro odklad či neabsolvování IVF.

  •  Je možné mít jednoho konkrétního lékaře?

Ano, je možné a pravděpodobné se léčit u vedoucího lékaře a IVF specialisty MUDr. Jiřího Doležala, s třicetiletou praxí v oboru. Stará se o naše klienty po celou dobu jejich léčebného procesu, od vstupní konzultace po pozitivní těhotenský test.

  •  Jak je možné se objednat a je potřeba žádanka?

Na kliniku ARLETA se můžou klienti objednat po telefonu, emailem nebo webovým formulářem na našich webových stránkách. K objednání není třeba žádanka či doporučení. Jsme soukromá klinika a proto jsou pro všechny klienty v ARLETĚ dveře otevřené.

  • Mohou u vás těhotné klientky být sledovány i nadále? Pokud ano, jak dlouho?

O těhotné ženy podle pravidel zdravotních pojišťoven pečuje registrující lékař. Klientky, které otěhotní v ARLETĚ jsou předávány po pozitivním těhotenském testu registrujícímu lékaři.  V případě zájmu zajistíme prvotrimestrální screening nebo je možné se domluvit na sledování po celou dobu těhotenství.  

  •  Jak dlouho se čeká na první konzultaci?

Na vstupní konzultaci se snažíme objednat co nejdříve je to možné, maximálně do tří týdnů.

Kde se lze objednat: +420 494 323 420, arleta@arleta.cz, ivfcoordinator@arleta.cz, webový formulář na www.arleta.cz/kontaktni-informace

Adresa CAR: ARLETA IVF s.r.o., Komenského 702, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Webové stránky: www.arleta.cz

Facebook: ARLETA IVF, Instagram: arleta_ivf

Pokud chcete napsat na tento CAR recenzi, můžete zde

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *