Recenze – Arleta IVF

Adresa: Komenského 702, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Telefon: +420 494 323 420

Web:  www.arleta.cz

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Arleta IVF

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Arleta IVF
Average rating:  
 6 reviews

2022

Naše zkušenost byla taková že po dvou mimoděložních těhotenství jsem přišla o oba vejcovody. Proto byla pro nás jediná možnost umělé oplodnění. Na doporučení jsme jeli do kliniky reprodukční medicíny Arleta (nikde jinde jsme nebyli). Protože důvod nemožnosti oplodnění byl jasný, byla naše léčba rychlá. Veškerý personál se o nás velice aktivně a ochotně staral, vždy to byla příjemná návštěva. Myslíme si, že lépe už to snad nejde. Pan doktor zřejmě ví co dělá, proto naše léčba byla úspěšná na druhý pokus. Po naší zkušenosti bychom nešli jinam. Z celého srdce děkujeme, Noskovi.

 by Pavla

2022

chtěli bychom moc poděkovat celému týmu Arleta. Jejich profesionální jednání a také skvělá péče o nás byla nadmíru skvělá.
Jsme velice rádi, že jsme se rozhodli pro tuto kliniku a že nás už za 2 měsíce čeká narození našeho vymodleného miminka :-). Určitě si necháme pomoci i s druhým miminkem :-). Ještě jednou moc děkujeme, že jste nám pomohli k nejcennějšímu daru na světě na který jsme čekali 10 let :-).

 by Markéta

2022

Arleta mi byla doporučena a absolvovala jsem tam několik oplodnění, ale neúspěšně, tak jsem se rozhodla změnit IVF kliniku (také na doporučení Sanus Parudubice) a byla jsem totálně zklamaná vším, co a jak se tam dělo. A honem rychle jsem se k panu doktorovi vrátila a znovu jsme na tom pracovali. Udělal maximum proto, abych otěhotněla a podařilo se v momentě, kdy jsem ani nedoufala. Byla jsem pacientkou hodně dlouho a poté době mohu opravdu s úctou a pokorou říct, že všechen personál v Arletě je milý, vstřícný, profesionální a vždy jsem se tam cítila moc dobře. Když se vše povedlo, vnímala jsem, že i pan doktor má velkou radost. Jsem vděčná, že jsem si vybrala Arletu a mohu tuto kliniku opravdu doporučit hlavně díky jejímu přístupu. Děkuji moc za vše.

 by L.M.

Díky panu doktorovi jsme přišli na důvod mých několika stálých zamlklých potratů. Přístup pana doktora, na rozdíl od některých IVF center, byl profesionální a na první dobrou se snažil najít problém a nechtěl hned peníze. Neměnila bych a cesta dlouhá dvě hodiny se vždy vyplatila. Pan doktor provedl vždy pečlivě svá vyšetření a další postupy dobře konzultoval. Přístup celého personálu, vstřícnost, ochota, empatie.

 by Kamila

Jako první mě nadchlo velmi příjemné prostředí a personál. Všichni byli opravdu milí a ochotní. Pan doktor byl při konzultacích pečlivý, podstoupili jsme všechna možná vyšetření,vše vysvětlil. Rozhodně bych jeho přístup neoznačila jako nelidský🤣 každá vnímáme jinak,ale já nijak přecitlivělá nejsem a od doktorů neočekávám, že mě budou litovat nebo utěšovat. Důležité pro mě bylo, že nás provázel po celou dobu procesu od začátku do konce. Na operačním sále profesionál. Opu jsem měla bez anestézie a po celou dobu mi říkal co dělá a jak to probíhá,působil na mě hrozně uklidňujícím dojmem🙂 Když čtu o jiných carech, kde mají pokaždé někoho jiného…tady panovala opravdu rodinná atmosféra. Kalkulaci jsme řešili s koordinátorkou, která řešila i komunikaci s pojišťovnami. Cena možná o něco vyšší, ale stálo to za to.

 by Anna Novotná

Byli jsme v Arletě na konzultaci, pan doktor byl velice pečlivý, prostudoval veškeré dosavadní materiály, navrhl další vyšetření, které jsem v Arletě podstoupila. Ale mohl by být více lidský. Nakonec jsme se pro další postup v Arletě nerozhodli kvůli ceně a ani nám neporadil možnost proplácení části léčby od pojišťovny.