Recenze – CAR Fakultní nemocnice v Motole

Adresa: V Úvalu 84, Praha 5 – Motol, 150 06

Telefon: +420 224 434 215

Webové stránky: https://www.fnmotol.cz/car/

Odpovědi na naše otázky: –

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

CAR FN Motol
Average rating:  
 2 reviews
 by Michaela

2021-2022

Do Motolskeho CAR chodíme již přes rok. Máme za sebou jedno neúspěšné IVF, kde se bohužel neoplodnilo ani jedno z 9 vajíček. Chodíme k panu doc. Faitovi, který je skvělí, má dobrý přístup, horší je jeho vytíženost. Sestřičky i jiní lékaři jsou moc milý, umí podpořit, povzbudit a vše vysvětlit i několikrát než tomu opravdu porozumíme. Před dalším pokusem jsme absolvovali ještě imunigické vyšetření a aktivně se s námi snaží přijít na to co bylo poprvé špatně. Měla jsem obavu, že v tak velké nemocnici budeme jen další čárka odvedené práce ale není tomu tak, přístup všech je opravdu mimořádný. Postarali se o mě i při komplikacích po prvním pokusu, kdy jsem byla pár dní hospitalizována. Báječný je také Mudr. Černý, jeho zkušenosti a přístup je skvělí, empatický. Umí povzbudit, potěšit. Celkově jsem s péčí v Motolském CAR moc spokojená.

 by Martina

Tento car jsem navštívila v roce 2019. Byla jsem jen na vstupní konzultaci a prohlídce. Jinak všechno možné už jsme měli vyběhané v jiném caru.
Je to nemocniční car. Dá se najít dobře, i když je v tak velké nemocnici jako je Motol. Konzultace a vyšetření s paní doktorkou bylo fajn. Na otázky neměla problém odpovědět. S
Na řadu jsem relativně šla taky včas. Sestřičky jsou fajn. Alespoň ty co jsem tam zažila. A důvod proč jsme dal do caru nechodila? Ač toto bylo fajn, tak jelikož problém byl hlavně u partnera, tak jsme řešili hlavně co a jak se spermiemi. No a i když náš androlog nedoporučil operaci, tak i tak doktorka chtěla, ať na ni jde a až pak ať přijdeme. A ještě mně vadilo, že mě chtěla dotlačit do genetiky. Měli jsme doporučení z genetiky kvůli špatnému spermiu. Odmítla jsem a i tak doktorka chtěla abychom šli do genetiky. V jiném Caru nám to rozmlouval přímo genetik.
Takže asi tam jsou 2 důvody, proč jsem k nim nesla.