Recenze – Centrum asistované reprodukce – FN Olomouc

Adresa: I. P. Pavlova 6, Olomouc, 775 20

Telefon: +420 585 853 178

Web: https://car.fnol.cz/

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Centrum asistované reprodukce - FN Olomouc
Average rating:  
 7 reviews
 by Veronika

2022

Za mě super. Doktoři i personál jsou milí a snaží se vás i rozveselit. Do ničeho vás nutně netlačí a myslím si, že ani nic nezanedbávali. Podstoupila jsem iui a teď v minimální stimulaci s ET. Zatím tedy čekám na výsledek ale případný neúspěch nebude mít na mě hodnocení vliv. Já jsem spokojená a měnit nehodlám.

 by Kris

Car jsme vybírali z důvodů financí, a zvolili jsme FN Olomouc poprvé jsme byly oba zaskočeni. Tím zaskocenim myslim to ze jsme si vyslechli ze máme nadváhu ano to jsme věděli ale jakým stylem nam to bylo sděleno 😒 a jak uz tady bylo zmíněno počítají s tím že jsme měli mít všechno nastudované. Naše první IVF jsme absolvovali před Vánoci a bylo neúspěšné. I přes neúspěch jsme si řekli ze na po druhé to zkusíme opět u nich, nemám ráda změny. Sestricky jsou v pohodě ale najdou se taky které se špatně vyspí, lékaři jsou taky v pohodě akorát teda z pana doktora Vodičky jsem byla v rozpacích ale po dobu kdy jsme tam byly jsem s ním uz tak nějak v pohodě. U nas jiná možnost nez IVF není, v dubnu bych měla začít stimulovat na druhý pokus. Náš první pohled byl takový že nás nenápadně tlačily někam aniž by jsme se mohli rozhodnout, ale jak říkám za tu dobu uz máme jiný nazor a to nazor pozitivní....

 by Moni

Za mě super a doporučuji. Odešli jsme ze Zlína sem a nelituji. První Ivf a ket a hned se zdařilo. Nikdy do ničeho netlačili a vzdy se na všem dalo domluvit. Je to 3 roky zpátky a v březnu 2022 se tam chystáme znova ☺️

 by Pacla

Pan Vodička i pan Hejtmanek jsou oba fajn, ovšem je třeba říct, ze je znát, ze očekávají, ze přijdete a budete mít víceméně nastudováno co a jak. To jsem zpočátku podcenila, dlouho tady tedy zkoušejí alternativy než jdou do ivf. Pro někoho výhoda, pro někoho ne. Absolvovala jsem 5 neúspěšných IUI a vzhledem k věku přes 30 jsme možná nemuseli čekat tak dlouho. Sestry nejsou vždy naladěné, manželovi nechtěly dovolit přítomnost na sále u KET, Vodička to predtim schválil 🙂 je to tam trochu jak na běžícím pasu, ale to je asi všude. Doktor dostane zprávu, ale očekává, ze mu sama řeknete s čím tam dnes jste/s čím jdete🤷‍♀️ Nemám rada změny takže jsem tam už dva roky, zatím neúspěšně po 2 IVF. Čekám na výsledky druhého 🙂 netlaci nikdo na žádné extra zákroky, to je určitě plus. Určitý chaos ve volání o víkendu, na kartičku napíšou něco, do telefonu říkají něco jiného..

 by Dana

Super personal.. Doktoři mily, lidsti, vse vysvetli, snadna domluva, sestricky take hodne, embryologove na jednicku.. Naprosta spokojenost. Ceny jsou podle me tak nejak stejne jako v ostatnich klinikach. Poradi a pomuzou vybrat pro Vas to nejlepší.

 by Kateřina

Já jsem byla spokojená. Před 4 lety na 2. pokus IUI a po 4 letech na 5.-6. pokus IUI. Největší kapacita je pan Vodička a nově je tam paní Sobková a ta je taky fajn.

 by Simona

Je to prostě nemocnice. Co víc dodat. Lékaři relativně ok, ale sestry.. Prostě když jde člověk s něčím "takovým" k lékaři čeká jistě reakce. Za mě už jedině IVF Olomouc.