Recenze – IVF CUBE Praha

Adresa: Evropská 178, Praha 6, 160 00

Telefon: +420 220 303 884

Web: www.ivf-cube.eu

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – IVF CUBE Praha

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

IVF CUBE Praha
Average rating:  
 28 reviews
 by H.

2023

Na konci roku 2023 jsme se s manželem po 3 letech neúspěšného snažení o miminko rozhodli po dlouhých úvahách navštívit IVF CUBE v Praze. Velice nás uklidnilo vstřícné jednání všech sestřiček hned při příchodu, které pokračovalo na všech konzultacích s lékaři. Klinika je příjemně upravená tak, aby se v ní lidé cítili dobře. Sestřičky k nám vždy byly milé a vlídné. Na doporučení lékařek jsme absolvovali cyklus vyšetření a následně léčbu, která byla úspěšná již při prvním pokusu. Kliniku určitě doporučuji vřele všem, kteří mají z návštěvy centra obavy. Jsem velice vděčná za lidský přístup, cenné rady a samozřejmě za úžasný výsledek, který můžeme díky lékařům v IVF CUBE nyní prožívat. Vyzdvihnout bych chtěla zejména přístup sestřiček a koordinátorů, kteří rychle reagovali na jakékoliv mé dotazy a svým vlídným přístupem mě na této cestě velice uklidnili.

 by Anonym

2024

V IVF Cube jsem vystřídala celkem 3 doktorky. První lékařka mi přišla naprosto skvělá, bohužel byla v centru pouze v pátek, tak jsem se dostala k jiné. Snažíme se o dítě 2 roky, oba dva s přítelem zdraví, až na PCOS u mě. S první paní doktorkou byla výborná na domluva. Doporučila stimulaci letrozolem pro růst folikulů, brát Metformin a pravidelně kontrolovat, domácí snažení případně IUI. To mi přišlo na začátek jako skvělé řešení. Bohužel jsme se pak dostaly ke dvěma doktorkam, které nás přímo tlacily do IVF. Na UTZ jsem chodila vždy 8. DC. U první doktorky i víckrát, folikuly vždy byly. U dalších doktorek jsem chodila vždy jen 8.DC, přesto, ze jsem pokaždé říkala, ze ovuluji déle. Vždy mi bylo receno (zhruba 6 měsíců), ze ovulace probíhat nebude. Poslední cyklus, kdy jsem centrum navštívila byl takový: v centru 8. DC, ovulace není a nebude, musíte na IVF. Ve stejný měsíc jsem byla 20.DC u své gynekolozky na kontrole, kde byly dva dominantní folikuly, každý na jednom vaječníku. Po této zkušenosti nedoporučuji. Ztraceny půlrok.

2023

S partnerem nám IVF Cube doslova změnilo život. Musím říct, že se mi málokdy v životě stalo, že bych se těšila k doktorovi. V Cube jsem dostala super podporu, všechno nám bylo velmi věcně a pečlivě vysvětleno. Měla jsem řadu doplňujících otázek a paní koordinátorka Hana Vaňková mi velmi profesionálně radila a odkazalovala na doktory. Vůbec celý ten systém s osobní koordinátorkou fungoval skvěle, stejně tak i elektronická komunikace a jsem moc vděčná za ubezpečení, které mi to dodávalo. Paní doktorku Višňovou a Bolehovskou si nemůžu vynachválit. Za celou dobu (rok) jsem neslyšela jakoukoliv diskriminační narážku o věku nebo o čemkoliv. Pro mě osobně je Cube opravdu místo pro ženy, které uklidní, pohladí po duši a možná že i to přispívá k tomu, že se miminkám daří 🙂

K samotné proceduře: pul roku jsem chodila na hormonalni stimulace (aby vznikla hyperovulace), paní doktorka nám pak navrhla IVF - s pojišťovnou všechno pomohli vyřídit; odebrání vajíček proběhlo úplně v pohodě - žádné trauma, žádný stres, pár injekcí - nebylo to super, měla jsem výkyvy nálad, ale dala se to zvládnout. Samotná procedura pak udělaná opravdu respektujícím způsobem. Poprosila jsem o výměnu amalgamu za utrogestan právě kvůli výkyvům nálad a pani doktorky mě zase velmi pečlivě celým procesem provedly. Z prvního odebrání jsme měli 6 embryí. První IVF transfer nevyšel a hned o měsíc později .... 🙂 A dneska se těšíme na zdravou holčičku 🙂 IVF Cube mi dodalo pocit bezpečí a optimismus, něco, co bych určitě moc přála dalším budoucím rodičům. Téma plodnosti vůbec není v životě jednoduché a mít někoho, na koho se můžu obrátit, někoho komu opravdu záleží na tom, aby se zadařilo, je neocenitelné. Moc děkujeme celému týmu - koordinátorkám, sestřičkám i paním doktorkám

Nikdy by mne nenapadlo, že otázka IVF se mě bude někdy týkat.
V roce 2020 jsem ale prodělala několik komplikovaných operací břicha, po kterých mi bylo sděleno, že bohužel už nebudu moct mít děti - minimálně tou přirozenou cestou (v té době mi bylo 30let a děti jsme teprve plánovali).
Po doporučení mého gynekologa jsme navštívili IVF CUBE PRAHA - od první návštěvy jsme věděli, že tu jsme správně. Na recepci vždy usměvavé slečny, které vše vysvětlí, poradí.. Konzultace u paní MUDr. Višňové byly vždy na úrovni - a to někde mezi profesionalitou a přátelským setkáním s někým, kdo vám chce opravdu pomoci.
Za 3dny to bude už měsíc, co se nám díky IVF CUBE narodila prvorozená, překrásná, zdravá dcera.
Dodnes tomu nemohu uvěřit, že sen o rodině, který mi v roce 2020 přišel jako sci-fi, se stal skutečností.

Díky 🙂

 by Lucie J.

IVF Cube bych chtěla všem doporučit. I když člověk neprochází příznivým obdobím, návštěvy v centru byly vždy příjemné. Personál je velmi milý a prostředí moc pěkné. Děkujeme za dceru!

 by Michaela

CUBE doporučit nemohu. Při první návštěvě vzali krev pouze mě a příteli ne i jiná vyšetření neudělali. Podstoupila jsem u nich IUI, která nedopadla, ale po veškerých recenzích jsem začala navštěvovat jinou kliniku , kde vše udělali a přišli na můj problém a IUI je v mém případě zbytečné, což v CUBE vůbec nevěděli, jelikož testy nezájem.
Chodila jsem k jedné pani doktorce se kterou byla domluva úplně na bodu mrazu. CUBE rozhodne nedoporučuji.

2021/2022

IVF Cube vřele doporučuji. Personál byl vždy milý a vstřícný, s neochotou jsme se nikdy nesetkali. Díky IVF centru máme dnes již 8 měsíční dceru, která nám vyšla hned na druhý pokus. Chce to jen čas a trpělivost,takže za mě jsou určitě nejlepší.

 by Karolina

2023

Já určitě nemůžu dát kladné hodnocení…za mě totální katastrofa. Když pominu čekací doby v Cube, které někdy přesahovaly i hodinu, jejich péče je naprosto otřesná. Ani nevim, kde bych začla. Při OHSS mě nechali čekat hodinu v bolestech a s nevolnostmi v čekárně, kde mě až po mém naléhání “vyšetřili”. Uvozovky proto, že se mě ujal arogantní doktor, kterej se mi skoro vysmál, když jsem přišla do ordinace, že mám tyhle obtíže. Když se mi pak snažili vnutit transfer, i přes to, že mi pani doktorka Višňová pár minut předtim našla v děloze polypy, už to byla předposlední kapka. Úplně poslední byla, když jsem to jela s doktorkou probrat, vyžádala jsem si konzultaci přímo s paní Višňovou, ale objevila jsem se v ordinaci u pani doktorky Bolehovské. Když jsem se ptala, jak mi kolegyně mohla naplánovat transfer s polypy, samozřejmě chybu nepřiznala. Co mě dorazilo bylo, když jsem pani doktorce Bolehovské oznámila, že se mi zhoršily výsledky na endokrinologii. Její odpověď byla, že by nerada brzdila další KET “jenom” kvůli štítné žláze. Přitom to je jedna z nejdůležitějšich věcí, kterou bych, jakožto budoucí matka měla mít v pořádku. Těch přešlapů ze strany kliniky je víc, takže já odsud beru kramle a co nejdřív přecházim na jinou kliniku.

2022

IVF Cube naprosto doporučuji. Ochotný personál a nadstandardní přístup. Do centra jsme s manželem dojížděli přes 100km a nelituji. S jejich pomocí se nám narodila dcera.

 by Lucie

2023

Centrum je dražší, ale přešla jsem jsem z jiného centra, kde to byla opravdu katastrofa. Jsem z jižních Čech a centra v ČB jsou katastrofa. V Cube je možné všechny konzultace a kontroly (kromě OPU a ET/KET) možné absolvovat v Táboře, kde ordinuje jejich lékařka. Musím říct, že komunikace s lékařkou v Táboře je naprosto v pořádku a vše funguje. Komunikace s centrem je horší - je těžší se k nim dovolat a na odpověď mailem se čeká (max 1 den). Jinak mě překvapilo, že v době kultivace embryí nedostáváte žádné informace (jen den poté - kolik vajíček se oplodnilo a pak 5. den transfer, jinak nic). My měli on-line monitoring embryí, takže nám to tolik nevadilo, ale je pravda, že tady je asi úplně nejslabší článek. Na tom by mělo centrum vážně zapracovat, hlavně pokud si připlácíte monitoring. Jinak na stimulaci jsme se domluvily a byla úspěšná. ET sice nevyšel, ale den po transferu jsem onemocněla Covidem. KET je před námi. Vyšetření jsme měli z předešlého centra, to nám uznali, za což jsme byli rádi. Co se týče vyšetření imunologie - nevím, tu jedinou nemáme, ale pokud nevyjde KET, budeme ji chtít, tak uvidíme....

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *