Recenze – CAR 01 Brno – Fakultní nemocnice Brno

Adresa: Obilní trh 11, Brno, 602 00

Telefon: +420 532 238 253, +420 532 238 266, +420 721 786 833

Web: http://www.ivfbrno.cz/

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

CAR 01 Brno
Average rating:  
 5 reviews
 by Vendy

2021, 2022

Přešli jsme sem na doporučení, ale bohužel jsme bylo trosku zvláštní případ a i když docent Crha byl naprosto skvělý, doporučil nám doktorku, která odešla z jejich kliniky na soukromou. Jinak přístup celého personálu naprosto skvělý

 by Monika

Díky Car Brno na Obilňáku čekáme miminko 🤰a co se týče přístupu ochoty personálu je na 10 hvězdiček. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST. Vřele doporučuji.

 by Lenka

Obilní trh.. Své první IVF jsem zde podstupovala v roce 2014 a vím,že zrovna nebyla použita vhodná stimulace a ani kultivační médium nebylo úplně nejnovější.. Nicméně, vše se změnilo a hodně žen odchází s pozitivním nejen pocitem ale taky výsledkem.. Co se ale nezměnilo a jsem za to moc ráda je přístup sestřiček, lékařů a dalšího personálu.. Neskutečný přístup a vždy jsem se tam cítila maximálně dobře..z CAR jsme sice odešli ale Obilní trh není jen CAR ale také porodnice a vím,že jinde bych nerodila..

 by DanDan

Jsem nadmíru spokojená s přístupem jak doktorů i sestřiček. Je to nemocnice a ne soukromá klinika - odvíjí se od toho i přístup - v tom nejlepším slova smyslu. A mám srovnání se soukr. klinikou.

 by Jitka

Je to statni zarizeni, tak necekejte zadnou luxusni kliniku. Coz ale vubec nevadi, protoze rozhode plne vynahrazuje luxusni pristup sestricek! Ani s zadnym doktorem nebyl problem a nikdy jsem nemela pocit, ze tam nekoho obtezujeme jako napriklad v Heliosu.. Ale ty sestricky! Ach nebe! Naprosto osobity a lidsky pristup a urcite i diky tomu budeme mit doma za dva mesice naseho chlapecka, na ktereho jsme cekali 5 dlouhych a narocnych let!!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *