Představujeme CAR – Repromeda

Je možné u vás podstoupit IVF s úhradou pojišťovny?

Samozřejmě, jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven. Stejně jako v ostatních centrech asistované reprodukce hradí i u nás pojišťovna pacientkám do 39. narozenin čtyři IVF cykly, nebo tři cykly, pokud bylo v prvních dvou cyklech přeneseno více než jedno embryo. Klienti ze Slovenska mohou získat příspěvek na léčbu neplodnosti v České republice ve výši 1000 EUR.

Nabízíte dárcovské programy?

Programu darování pohlavních buněk věnujeme velkou pozornost již od samého počátku fungování našeho pracoviště. Disponujeme širokou databází dárkyň vajíček a dárců spermií. Vhodné dárce i dárkyně pro klienty pečlivě vybíráme tak, aby splňovali přísná kritéria. Realizujeme také léčbu s využitím náhradní matky.

Nabízíte další služby nad rámec standardních IVF konzultací (např. androlog, imunolog)?

Součástí naší kliniky je špičková genetická laboratoř specializující se na prekoncepční a preimplantační genetické testování. Vyvinuli jsme a nabízíme celou řadu unikátních metod, jako je například test PANDA. Velkou výhodou léčby na naší klinice je také přítomnost několika klinických genetiků, díky kterým vám můžeme poskytnout lepší návaznost léčby i rychlejší postup.

Kromě toho věříme, že nejefektivnější léčbu neplodnosti představuje kombinace metod moderní medicíny a tradičních postupů, jako jsou masáže, cvičení, bylinná terapie, správné stravování, biorezonance či akupunktura. Rádi povedeme v tomto duchu i vaši léčbu. 

Máte dostupnost výkonů celý týden?

Našim klientům se snažíme vycházet maximálně vstříc. Standardní ordinační doba na naší klinice v Brně je sice od 7. do 18. hodiny, zákrok je však možné si domluvit i o víkendu.

Je možná telefonická konzultace 24/7?

Ordinační hodiny na naší klinice v Brně jsou každý den od 7. do 18. hodiny. V sobotu a neděli máme otevřeno dle objednaných pacientů. Mimo tuto pracovní dobu mohou klienti využít pohotovostní číslo +420 602 592 842.

Ordinační doba naší ostravské kliniky je denně od 7 do 15 hodin. Mimo tuto dubu mohou klienti využít pohotovostní mobil +420 606 029 983.

Aktuálně provádíme i online konzultace prostřednictvím Skype, Zoomu, WhatsAppu nebo jakkoli jinak bude párům vyhovovat. Tyto konzultace jsou k dispozici po objednání.

Je možné hradit IVF ve vašem centru formou splátek?

Tato možnost bohužel možná není. Na léčbu však nevybíráme žádnou zálohu a pacienti ji hradí až v den výkonu.

Je možné mít jednoho konkrétního lékaře?

Vaši léčbu po celou dobu povede jeden lékař, na kterého se můžete se všemi svými požadavky, přáními a dotazy. Dílčí výkony však mohou provádět i jiní, neméně zkušení lékaři.

Jak je možné se objednat a je potřeba žádanka?

Pokud máte žádanku od urologa či gynekologa a máte nárok na úhradu ze zdravotního pojištění, pak jsou pro vás vstupní vyšetření a konzultace zdarma. Pokud nemáte žádanku nebo nárok na úhradu ze zdravotního pojištění, za spermiogram uhradíte 800 Kč a za vstupní konzultaci 1000 Kč.

Objednat se můžete prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách nebo telefonicky na čísle +420 511 158 222 pro Brno, +420 597 822 122 pro Ostravu.

Mohou u vás těhotné klientky být sledovány i nadále? Pokud ano, jak dlouho?

Každou pacientku sledujeme do fáze, kdy je potvrzena gravidita z krve i na UTZ a je u plodu vidět srdeční akce. Pacientka dostane fotku z ultrazvuku na památku a nadále ji předáváme do péče jejího gynekologa.

Jak dlouho se čeká na první konzultaci?

Rychlost a včasné zahájení je při léčbě neplodnosti zásadní. Proto se vždy snažíme najít optimální termín první konzultace a následně individuálně navrhnout léčebný plán. Jak je uvedeno výše, vlivem pandemie koronaviru jsme zavedli online konzultace prostřednictvím Skype, Zoomu či WhatsAppu. Zavedli jsme do běžné praxe také náhodné neboli random starty. Jedná se o zahájení hormonální stimulace bez závislosti na menstruační cyklus ženy. Děláme maximum pro to, aby pacienti mohli zahájit svoji léčbu bez zbytečného čekání.

Kde se lze objednat:

Objednat se můžete prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách nebo telefonicky na čísle +420 511 158 222 pro Brno, +420 597 822 122 pro Ostravu.


Adresa CAR:

Studentská 812/6, 625 00, Brno
+420 511 158 222 brno@repromeda.cz

Dr. Slabihoudka 6232/11, 708 00, Ostrava
+420 597 822 122 ostrava@repromeda.cz

Některá vyšetření a zákroky můžete ale absolvovat v našich pěti transportních centrech (Břeclav, Znojmo, Jihlava, Karviná, Ždírec nad Doubravou).

Ušetříte si tak několik cest do Brna nebo do Ostravy, kde se však musíme potkat v důležitých fázích léčby. Vše vám vysvětlíme na osobní schůzce.

Webové stránky (apod.):

Web, Instagram, Facebook, YouTube

Centrum můžete ohodnotit nebo si přečíst recenze zde a zde

 

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *