Co pro vás chystáme za novinky

Dnes bychom vám rádi představili, co chystáme v příštích pár měsících za novinky na našem webu, abyste se měli na co těšit 🙂

Poradna

Zásadní, a snad už brzká novinka, bude online poradna. Jednoduše položíte svůj dotaz a náš „poradce“ odpoví, hned jak bude mít čas. Odpověď pak najdete na webu a upozorníme vás na ní i emailem. Zůstane tam i pro ostatní, které by třeba trápil stejný problém.

Zatím máme domluvené 3 poradny:

  • praktické rady ohledně IVF, kde bude odpovídat zakladatelka webu Kristýna
  • gynekologickou poradnu, kde bude odpovídat gynekoložka Kamila, kterou můžete znát z Instagramu jako moje_gynpor
  • poradnu pro těhotné (nejen) po IVF, kde bude odpovídat porodní asistentka Denisa

S každým z „poradců“ se seznámíte blíže již brzy přímo v medailonku dané poradny. Výhledově máme v plánu třeba také poradnu s fyzioterapeutkou nebo ohledně tradiční čínské medicíny či genetiky.

Články z odborných studií

Jistě jste si všimli, že se na webu objevují občas články, které probírají zajímavá témata a citují nebo se opírají o vědecké studie. Takové články bychom vám chtěli přinášet alespoň 1x za dva týdny nebo častěji. Takový článek byl třeba nedávno o dvojčatech.

Rozhovory s odborníky

Na základě ankety na Instagramu jsme se rozhodli oslovit odborníky z různých CAR a udělat s nimi rozhovory na různá, specificky zaměřená témata.

A víte co? Podílet se můžete i vy! Napište nám na email – info@dvecarky.cz nebo na Instagram či Facebook, co by vás zajímalo. A my o tom zjistíme relevantní informace a odborníků se zeptáme za vás!

Srovnávač cen

Výhledově také chystáme srovnávač cen, finanční hledisko je samozřejmě při léčbě neplodnosti také velmi důležité, tak abyste měli vše na jednom místě.

E-book

Díky vašim příspěvkům na www.donio.cz/dvecarky vyjde v brzké době také náš e-book – IVF pro začátečníky, kde najdete spoustu praktických rad a popisu toho, jak co probíhá. Kdo by chtěl ještě sbírku podpořit, může ještě do středečních 12 hodin.

No a to je vše,

jménem všech, co s tvorbou „Dvou čárek“ pomáhají, bych chtěla ještě jednou poděkovat za vaše příspěvky na donio.cz a hlavně za přízeň. Díky tomu to má smysl.

Kristýna

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *