Webináře s dvecarky.cz! Nenechte si ujít!

Dnešním dnem byl zprovozněn youtube kanál @dvecarkycz. Co vás na něm čeká?

Webináře

Jako hlavní náplň tohoto kanálu jsem si stanovila webináře k tématu neplodnosti a IVF. Někdo totiž nerad čte a i když je na webu spoustu článků, možná oceníte vše v jednom a s komentářem. Aby textu nebylo mnoho, zvolila jsem formu powerpointových prezentací. Jak to vypadá, můžete se podívat na obrázku.

Jako první téma jsem vybrala „Kdy už řešit problémy s otěhotněním“. Většina z vás, kdo chodíte na dvecarky.cz, už se rozhodla s tím něco udělat, nicméně třeba máte kamarádku, která ještě váhá. A přesně pro ní je toto video určeno.

Dalšími tématy budou třeba příčiny neplodnosti nebo jak vybrat centrum asistované reprodukce. Některé webináře budou dostupné zdarma na youtube kanálu, další budou za menší poplatek. O tom se ale více dozvíte, až to bude aktuální.

A co dalšího?

Dalším formátem budou videa s odpověďmi na Vaše otázky, které budete předem moci poslat přes Facebook, Instagram nebo e-mail. A jestli budou nějaké další věci jako rozhovory nebo příběhy, to ještě uvidíme. Všechno je teprve v počátku, asi jako když najdete na testu svoje první dvě čárky ;).

První video najdete zde. Nezapomeňte si dát odběr, aby vám nová videa neunikla.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *