Recenze – Reprofit Brno

Adresa: Hlinky 48/122, Brno, 603 00

Telefon: +420 543 516 001

Web: http://www.reprofit.cz

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Reprofit

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Reprofit Brno
Average rating:  
 11 reviews

2022

Díky Reprofitu máme po čtyřech letech vysněného syna. Velmi si ceníme možnosti spolupráce mezi oběma pobočkami, kdy vzhledem k místu bydliště jsme přípravu k léčbě a mnohé kontroly či vyšetření mohli absolvovat v Ostravě a přímé zákroky k IVF v Brně. Rovněž si vážíme vysoce profesionálního přístupu a pečlivosti při léčbě, dále vstřícnosti a laskavosti personálu na obou pobočkách. Největší poděkování patří paní doktorce MUDr. Pastorčákové, která se skutečně a doslovně v celém procesu stala naším “andělem strážným v bílém plášti”. Za vše moc děkujeme.

 by Alexandra

2023

Naprosto skvelá klinika! Veľmi sme boli spokojní s prístupom doktorov, sestričiek a na recepcii taktiež. Veľká ochota bola zo strany každého doktrína s ktorim som sa stretla, velice odporúčam každému paru. Som šťastná že sme si s manželom vybrali kliniku Reprofit v Brne.

 by Vendy

2022, 2023

Přístup oproti první navštěvované klinice naprosto skvělý . Žádné mazání medu kolem huby (s prominutím). Ještě se nám sice nezadarilo , ale s pani doktorkou Nižnik se to jiste brzy podaří.

 by Markéta

Klinika nám byla doporučena, vidět, že umí pomocí a dítě v náručí kamarádů byla jistá volba. Po neprofesionálním přístupu předešlé kliniky. Dlouho jsme váhali. Nakonec jsme se rozhodli, že transfer podstoupime zde. Vždy milý personál. Dokonce jsme dostali i koordinátorku! Na tuto službu jsme nebyli zvyklí. V předešlém centu je koordinátor pouze pro zahraniční klienty. Díky době covid jsme si mohli udělat online konzultaci s lékařem. Zatím se nám centrum jeví velmi dobře. Působí chceme pomoci, peníze jsou až na posledním místě. Platba se řeší v kanceláři kde předloží fakturu k zaplacení.

 by Sasa

Vďaka Reprofit Brno máme v brušku babatko hneď po prvom KET 😍 na Slovensku sme boli 4 krát na vklade a nič, tu v Brne mi posunuli vklad až na 23DC a urobili správne, lebo na teste dve silné čiarky po 10 dňoch, HCG pekne vysoké a ultrazvuk ukázal bijúce srdiečko ❤️ Príjemný personál a ozaj hladký a pokojný priebeh celého IVF, to bolo pre nás, sklamaných po predchádzajúcich zlých skúsenostiach to najdôležitejšie 😊 ďakujeme

 by Zuzana R.

Kdybych mohla dat nula hvězd, dam je. Naprostá neprofesionalita. Slušnost na bodu mrazu, naprostá neodbornost a krmení praskama několik let bez výsledku a hlavně,že co s největším doplatkem. A jako vrchol bylo,když si řekl doktor za kliniku o úplatek. Za mě ani za nic !! Utekla jsem do IVF clinic Olomouc. Doktor Kozumplík navíc naprosto nic nevysvětluje, jen krmí bobulkama a hotovo. Vydání moji karty taky kapitola sama pro sebe

 by Mersi

Díky této klinice máme doma miminko, bez nutnosti odběru spermií za pomoci metody Mese/tese. Byli ochotní jít cestou “sběru” spermii a dokonce jsme platili jen každé druhé mrazení. IVF poté proběhlo hladce s velkým ziskem vajíček a velkou úspěšnosti při oplodnění (i přes relativně nízké dávky stimulačních léků)Otěhotněla jsem hned z prvního transferu. Vše bylo bez problému a máme zdravé miminko a v zásobě mrazacky na další sourozence. Jako jedinou nevýhodu vidím v tom kdo je vlastníkem tohoto centra (Babiš),ale to jsem zjistila, až když jsme tam docházeli a už jsme nechtěli měnit.

 by Martina

Po 2 letech snažení jsme se rozhodli navštívit kliniku Reprofit v Brně.
Všichni moc příjemní, ochotní. Prostředí krásné.
Moc moc moc děkujeme. Bylo to nejlepší rozhodnutí, protože po půl roce docházení konečně čekáme naše malé štěstí ❤️ všem doporučuji

 by M.

A manželem dochazíme do Reprofitu teprve krátce, ale už nyní můžu říct, že jsem ráda, že jsme se k tomuto kroku odhodlali. V podstatě hned byl odhalen problém a navržen další postup. S přístupem mé běžné gynekoložky se to nedá vůbec srovnat. Personál je zde milý a ochotný. Vše nám je vždy vysvětleno. Mrzí mě, že jsme nepřišli dřív.

 by N.

Reprofit Brno mohu vřele doporučit! Přístup celého personálu byl profesionální a empatický. Nikdy nebyl s ničím problém. Na první dobrou se nám zadařil ET.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»