Recenze – Pronatal SPA – Karlovy Vary

Adresa: Rumunská 1, Karlovy Vary, 360 01

Telefon: +420 353 224 170

Web: www.pronatal.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pronatal SPA
Average rating:  
 6 reviews

Mužů jenom doporučit . Strašně mile sestřičky i doktoři ❤️ Vše vzdy krásně vysvětlili a poradili . Přišli jsme do centra v červnu a v září jsem odchazela těhotná po IUI které se hned na poprve podařilo .

 by Libuše

2021

Do centra jsme poprvé přišli v roce 2018 Bylo nám vše vysvětleno, velice milé sestřičky. Pan doktor Kouřil je úžasný. S ostatním personálem jsem také byla spokojená, vždy všichni byli přátelští. Stimulace naplánována přesně. Léky psány na recept a vždy jsem vyzvedávala hned vedle v nemocniční lékárně. Podstoupila jsem odběr vajíček, kterých jsem měla hodně. Embrya jsme si nechávali zamrazit. Celkem jsme si nechali zamrazit 9 embryí. Měla jsem hyperstimulační syndrom, takže transfer prvního embrya proběhl raději až za čtvrt roku. Jedno embryo na první pokus a vše se vydařilo a v roce 2019 se nám narodila první dcerka. Po více než dvou letech jsme se rozhodli pro druhé dítě. Tam se hned nepoštěstilo a tak jsem další transfer zkusila za čtvrt roku a podařilo se. A v roce 2022 se nám narodila druhá dcera. Celkově jsem tedy absolvovala 3 transfery vždy s jedním embryem a máme 2 děti. S centrem jsem neměla sebemenší problém, vždy se šlo na všem domluvit Budu vždy ráda vzpomínat. Za mě určitě doporučuji.

 by Zdenka

2022

Na teto klinice jsem podstoupila punkci folikulu v CA. O nekolik hodin pozdeji me hospitalizovali v nemocnici s masivni hematurii,nemoznosti mikce a bolestma v podbrisku. Dr. mi poranila pri vykonu mocovy mechyr. V nemocnici me davali dohromady temer tyden... Celou dobu jsem komunikovala pouze s vrchni sestrou! Byl to muj dosud nejhorsi zazitek.

 by Šárka

2021

Za mě toto centrum rozhodně nikomu nedoporučuji a vůbec ne, protože se nám nezadařilo, ale z důvodu přístupu k pacientkám standartní větou tohoto centra je: nezlobte se nemáme čas, musíme vám návštěvu přesunout🫣Neustále poslouchat že mají plno a nestíhají úplně nechcete ,ani nechcete poslouchat že nemají čas vám udělat ještě jednou UZ cituji : nemáme vás kam nacpat.
Mají zažité klasické stereotypní věci a z těch nevybočují,nic navíc vám nenabídnou.
O individuálním a empatickém přístupu se nedá ani ve snu bavit.
Hormony vám dávají ze skříňky za nehorázné sumy místo toho aby vám vystavily recept, chtějí vydělat úplně na všem co jde.
Za mě otřesná zkušenost a spoustu promarněného času a peněz.

 by Lucie

Jsme v Pronatalu pár let. Máme za sebou několik IUI k IVF zatím nedošlo. Za nás veliká spokojenost. Mám lékaře dva Dr. Těšina a Dr. Kouřil a oba jsou úžasní. Sestřičky také milé, hodně a usměvavé. Jediné minus slečny na recepci. Jinak za nás spokojenost. I partnerovi vše vysvětlili a osobně.

 by Anonym

Byla jsem cca půl roku v tomto centru, když došlo na IVF, zvolili mi špatný protokol, vajíček bylo sice dost, ale téměř 80% nezralých. Tudíž nedošlo ani na transfer. Nelíbilo se mi, ani to, ze Vás na každou návštěvu prohlizi jiný doktor a před vámi si čte vaši anamnézu. Pozitivní jsou milé sestřičky, za to palec nahoru. Jinak nedoporučuji.