Recenze – Reprofit Ostrava

Adresa: Hornopolní 3322/34, Ostrava, 702 00

Telefon: +420 543 516 090

Web: www.reprofit.cz

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Reprofit

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Reprofit Ostrava
Average rating:  
 14 reviews
 by Marcela

2022

Byl to náročný rok o několika pokusech, bohužel mé tělo odmítlo spolupracovat i přes snahu lékařů. Přístup lékařů byl skvělý a take se nesmím zapomenout na sestřičky .
Moje MUDr. paní Hyklová, skvělá, hodná, empatická.
No a jak to vše dopadlo? V bříšku čekám jednovaječná dvojčátka 🫶🫶🍀🍀...Děkuji celému Reprofitu💐🍀🫶

 by Iva

2023

Jsem neskutečně ráda, že tahle klinika u nás v Ostravě je. Přešli jsme z eurofertilu a bylo to to nejlepší rozhodnutí, díky nim konečně čekáme miminko a trvalo to takovou chvilku. Hlavně kladou důraz na vyšetření a kontroly, fungují i ve svátky a víkendy což mě velmi překvapilo. Sestřičky úžasné a doktoři také, všichni velmi milí a schopní ve všem vyhovět. Čekací doba max 15minut. Pokud se rozhodneme pro druhé miminko, rádi se tam vrátíme. Už teď mě mrzelo, že mě předali mému gynekologovi kvůli potvrzenému těhotenství a nemohla jsem u nich zůstat ☺️ Všem vřele Reprofit doporučuji 🩷

 by Denisa

2023

Bohužel s tímto centrem mám špatnou zkušenost. Za toho půl roku, co jsem ho navštěvovala se nic nedělo. Žádné testy, nic. Ptala jsem se jestli není potřeba nějaké udělat a oni že ne. Každá paní dr. rikala něco jineho. Pořád jen snaha doma. Tak jsem změnila kliniku a hned mám za sebou různá vyšetření a IUI.

 by Beata Czyž

Úžasný přístup všech, od lékařů po sestřičky, recepční, koordinátorky, prostě všichni naprosto úžasní. Žadné dlouhé čekací doby, u nás to byla taková rychlost, že jsem si nestačila ani uvědomit, že už jsem těhotná! 😃 Nikdy nepřestaneme být vděční, díky této skvělé klinice a pani doktorce Daňkové Kučerové máme dnes našeho milovaného Filípka, kterému 12.3. bude už rok, nechápu, jak to vše uteklo. Jsme neskutečně šťastní a přejeme všem klientkám, aby jejich cesta k miminku byla co nejkratší a úspěšná hned napoprvé ❤ a Reprofitu přeji vše jen to dobré, mnoho úspěchů v té nádherné práci, co pro nás děláte. Děkuji, děkujeme 🙏🏼❤.

 by Magda V.

Naprosto úžasný přístup celého personálu. Díky této klinice se za pár týdnů můžeme těšit na narození našeho miminka.
Nikdy jsme neměli žádný problém. Nedám na Vas dopustit. Mockrát díky

 by Nikol

Reprofit Ostrava chtěla bych předem strašně poděkovat za užasný personál který tuto firmu prezentuje (za mě nejlepší) naprostá spokojenost ze všech stran !!! Komunikace otázky naprosto vysvětleny příjemný přístup milý na úrovni velmi jsem spokojená a že si všechny hýčkají věřím že tady vám pomůžou k vytouženému miminku tak jako nám. Za mě musím zveřejnit MuDr.Daňkovou tohle je človek se srdíčkem na pravém místě lidská užasná osoba samozdřejme taky super zbytek personálu jak sestřičky tak i ostatni lékaři i na recepci jsou zlatí děkujeme za splnění našeho největšího snu bez vás by to nikdy nebylo možné N.D

 by Dominika H.

Reprofit Ostrava mohu jen doporučit. Jsme s partnerem naprosto spokojení. Skvělý přístup veškerého personálu. Dostali jsme jednoho lékaře, který nás provází celou cestou za miminkem. Bez potřebných vyšetření s námi nezačli proces IVF.

 by Veronika

S klinikou naprostá spokojenost, rychlé postupy,
moc příjemný personal a paní Dokrorka Daňková velice empaticka a výborná doktorka..za mě moc
Doporučuji!!

 by Marketa K.

Nemám námitky 😊 už od první konzultace důraz na všechna vyšetření, genetika, imunologie, průchodnost, spermiogram, hormonální profil...az po výsledcich se rozhodovalo i dál. Oceňuji, že jsem nemusela užívat víc léků, než bylo nutné, ukázalo se, že jsem zdravá a poslední transfer byl čistě v nativním cyklu. Podařilo se hned první ivf, nejdříve mimodelozni a druhý transfer již byl úspěšný 😊 děkuji moc za péči panu doktoru Vranovi a paní doktore Daňkové Kučerove. A taky všem milým sestřičkám i hlavně obrovské díky embryologum ❤️ děkuji! S eurifertilem naprosto neporovnatelny přístup!

 by Petra Zahradníková

Naprostá spokojenost. Přešla jsem z Gyncentra OV tady a ten rozdíl byl neskutečný. Všechny vyšetření před samotným IVF byly provedeny. Bez nich nechtěli ani začít něco dělat. To se o všech CARECH nedá říct. Díky nim zjistili dost důležité informace. O kterých si myslím, že mi napomohly k početí na první transfer ❤️
Díky Reprofitu a jeho týmu budu do měsíce maminkou holčičky.
Mužů jen doporučit.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»