Recenze – GENNET – Praha 1

Adresa: Palác Archa – Na Poříčí 26

Telefon: +420 226 226 205, +420 242 456 868

Web: www.gennet.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

GENNET - Praha 1
Average rating:  
 17 reviews
 by Eva

2023

Bohužel na této klinice si vás převažují jak horký brambor takže se málo kdy stane že by jste se dostala ke stejnému lékaři. Lékaři se s vaší složkou seznamují v ten moment kdy se seznamují s vámi.

2024

Rozhodně nedopočuji. Tuto kliniku mi doporučila kamarádka, která byla spokojená. Já úplný opak. Byla mi přidělená doktorka, kterou jsem viděla dvakrát. Pak jsem při každé návštěvě byla u jiného doktora. Celkem jsem během 6 návštěv vystřídala 5 doktorů, to Vám na psychice nepřidá. Když mi měli v den odběru krve sdělit o pár hodin později výsledky, ani se neobtěžovali mi je zavolat. Jste prostě jen další kus.

 by LK

Navštívila jsem 2x paní Dr. Gabrielovou a tak pohrdavý přístup jsem ještě nezažila, absolutně nedoporučuji. Na otázku o průběhu a bolestivosti vnitřního zákroku (který jsem nikdy nepodstoupila) výsměšně odpovídá, že píchnutí jehlou bolí (proto může být zákrok v celkové anestezi ?) jakoby člověk měl mít znalosti sám a toto centrum nepotřeboval. Příšerné. Opravdu případně raději oslovím jiné centrum. I tak děkuji za dosavadní informace.

 by Adéla

2022

Podstoupili jsme IVF, které na první pokus nevyšlo. Ale měli jsme i zamražená embrya a hned s prvním jsem otěhotněla. Máme krásného chlapečka. Chválím přístup sester i naší paní doktorky Langerové, díky nim jsme po prvním nezdaru nevěšeli hlavy a stále věřili, že se miminka dočkáme. Udělali nám všechna možná vyšetření a byli prostě skvělí. Určitě se jednou chceme vrátit pro sourozence:-)

2021

S paní doktorkou Šestinovou jsem byla velmi spokojená a jsem jí za dceru moc vděčná:-)

 by Míša

2021 -2022

Rozhodne nedoporučuji....zazila jsem cca 1 rok na teto klinice. Je to velke zklamaní...věřila jsem jim...uvědomuji si, ze ma diagnoza neni dobrá, a obtížné otěhotnět.....ale 7 OPU za jeden rok je dost, a chyb ze strany lékařů bylo hodne....tuto kliniku vnimam jen jako velky byznys...ale abych nemluvila jen zle, napr. Pan doktor Daněk, asi stara skola, i starsi pán, velice mily a empaticky, snazil se, řekl, ze folikul 14mm odebirat nebude, protoze je to zbytečné....naopak pani doktorka Kadyrova by odebrala i folikul 10mm, ačkoliv sance na zrale vajicko je nereálná.....ale je to pro ne prijem a pro nas zadna šance...muj pribeh je ale velmi rozsáhlý.....kazdopadne nedoporučuji, pristup a jednani sice mile, ale to neni zaklad odborné péče....dodnes je mi to lito, verila jsem teto klinice, ale uz ne.....

 by Lída

Ne, tohle fakt nechcete. Kdyz si nahodou dovolite na neco stezovat, tak ruka ruku myje. Az se z toho soku vzpamatuju, napisu vic. Kazdopadne tomuhle centru se vyhnout velkym obloukem. Vsichni jsou mily, ale jen na oko. Pokud po nich totiz nahodou potrebujete neco vic, odhalite prohnilost celeho systemu.

 by Jana

Dobrý den. Třeba tato recenze někomu pomůže v rozhodování se, sama dobře vím jaké to je těžké najít si dobrou kliniku, proto jsem se rozhodla přidat tuto osobní zkušenost. Podstoupila jsem dvě IVF, jedno s vlastními a jedno s darovanými vajíčky. Jedno v Anglii a druhé ve Španělsku. Z Anglické kliniky jsme odešli hlavně proto, že tam nedělali cyklus s darovanými vajíčky a se svými už jsem kvůli věku nemohla další cyklus podstoupit. Na klinikách kde cyklus s dárkyní dělají je to v Anglii zase strašně drahé, tak jsme přešli do Španělska, cena přijatelnější než v Anglii a všechno bylo super až na komunikaci s nimi, brali všechno tak lážo plážo, pohoda, maňána, nic se neděje. Odpovědi na maily pár týdnů, žádný čas, až jsem si říkala někdy, že na mě zapomněli. Při osobním setkání ale milí, pohodoví lidé, bohužel nebyli jsme úspěšní a tak jsme si řekli, co takhle zkusit pro změnu Českou kliniku, budeme alespoň svému doktorovi všechno bez problémů rozumět. Vybrali jsme Pražský Gennet. Začátek byl dobrý, odpovědi na maily obratem. První pohovor s paní doktorkou byl ale šok, nevnímala co jí říkáme, ptala se na všechno pořád dokola, byla úplně mimo! Dělala mi cytologii a ignorovala fakt, že mi večer před tím přešla menstruace/ všude se doporučuje odestup tři až pět dnů, jinak, že to cytologii může ovlivnit/, když jsem jí to řekla, ignorovala to. Měla jsem spoustu medicínských otázek na které jsem se jí chtěla zeptat, ale rychle nás po vyšetření doslova vystrkovala z ordinace, že na další věci odpoví naše koordinátorka, jak by mohla, když není lékař. Po odchodu z ordinace jsem řekla svému partnerovi, že mi paní doktorka připadá, jako by něco kouřila. Koordinátorka nám to pak vysvětlila tím, že je paní doktorka po noční v nemocnici a proto je trochu mimo. Musím říci, že otřesnější zkušenost jsme neměli ani ve Anglii, ani ve Španělsku a po zralé úvaze jsme se rozhodli, hned po první konzultaci, vrátit nazpátek do Španělska. Česká klinika byl tedy nejvíce traumatizující zážitek, která jsme si z klinik IVF odnesli a jsme z toho stále naprosto vyděšeni. Je to sice o mnoho levnější klinika než ta v Anglii a než ta ve Španělku, ale peníze nejsou všechno a i navzdory tomu jsme se rozhodli odejít.

 by Masa

Toto centrum absolutne nemohu doporucit. Stimulace zmatena, informace nepravdive, personal az na vyjimky neprijemny. Spis traumaticka zkusenost.

 by Zdenka

V Arše jsem byla jen na IUI. Udělali všechna možná vyšetření, i když o imunologii jsem je musela vyloženě požádat. Z každé návštěvy jsem dostala zprávu. Líbilo se mi, že jsem nebyla do ničeho nucená a vše šlo s úsměvem. Čekání v čekárně úplně minimální. Paní doktorka Hrochová je moc milá a vše dobře vysvětlí. Sestřičky taky fajn. Druhé IUI bylo úspěšné… Jen partner byl nespokojen s výbavou kabinky pro odběr spermatu. Takže doporučuje mít s sebou svoje “materiály”. 😉

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»