Recenze – GENNET – Praha 1

Adresa: Palác Archa – Na Poříčí 26

Telefon: +420 226 226 205, +420 242 456 868

Web: www.gennet.cz

Odpovědi na naše otázky:

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

GENNET - Praha 1
Průměrné hodnocení:  
 3 recenzí
 by Pavlína on GENNET - Praha 1

Gennet Archa bylo první CAR, kam jsme šli s přítelem poté, co jsme se rozhodli založit rodinu. Kvůli mé diagnózy jsme od začátku věděli, že potřebujeme bohužel darovaná vajíčka. Na rozdíl od jiných párů jsme ale bohužel odešli zklamáni. Pan doktor, byť měl ode mě všechna
vyšetření. Všechny zprávy z nemocnice… Tak na ultrazvuku hledal vaječník i vejcovod, který nemám. A ptal se na věci třikrát a nevnímal naše odpovědi. Možná měl špatný den. Možná takový je. Ale přečíst si zprávu o odstranění vejcovodu a vaječníku a za minutu ho hledat a divit se, že není, mi nepřijde běžné. Stejně jako ptát se kolik let se snažíme o otěhotnění, když mám ovariální selhání a menopauzu diagnostikovanou dlouho před třicítkou. Jsem moc ráda, že jiné páry jsou zde spokojené. My nakonec šli do jiného centra.

 by Šárka on GENNET - Praha 1

Po zkušenosti v jiném CAR jsme přešli do Gennet Praha 1 a vše bylo na jedničku. Od prvního kontaktu po telefonu jsem si připadala, že nejsem jen číslo pro tuto kliniku, ale že opravdu chtějí pomoct. Jak sestřičky, tak i pan doktor nám vždycky všechno vysvětlili, zodpověděli všechny otázky a jejich přístup byl vždy profesionální a velmi příjemný. O každém kroku ohledně IVF jsme byli informováni a vše nám bylo vysvětleno. Osobně jsem měla strach z narkózy a odběru vajíček, ale díky skvělému přístupu celého personálu jsem se cítila dobře a že jsem v dobrých rukou. Bonus toho všeho bylo potvrzení těhotenství z IVF. Gennet Archa doporučuji.

 by Eliška on GENNET - Praha 1

Skvělý a profesionální přístup doktorů i sestřiček. Všichni byli moc milí a vše vysvětlili. Vše proběhlo rychle, bez problému a zadařilo se nám na první pokus.