Recenze – GENNET – Liberec

Adresa: Liliová 1, Liberec, 460 01

Telefon: +420 483 101 300, +420 483 101 399

Web: www.gennet.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

GENNET - Liberec
Average rating:  
 11 reviews

Gennet Liberec navštěvujeme už 2 roky centrum jsem si vybrala kvůli dostupnosti i tak hodinu odjizdim … personál gennet mám velice rada sestřičky jsou mile hodné vyzkoušela jsem už všechny doktory Dr.Holcova je taková se vším rychle hotova neosobní přijde mi jako naprogramování stroj Dr.Bydžovská je rázná přímá co na srdci to na jazyku Dr. Leahomschi je sympaťák ale moc často tam nebývá tak je za nej pořad záskok A tu nejlepší jsem si nechala na konec a to je Dr.Macenauerova je neskutečná empaticka doporučuji všemi deseti … podstupují už 3ivf pokaždé s jiným dr a až teď mám pocit ze nejsem jen číslo ,jsem teď čerstvě po opu a opravdu věřím ze to tentokrat vyjde

 by Verca

2022

Kladne hodnotim, ze hned na zacatku probehnou vsechna vysetreni. Co se mi nelibilo, ze pan doktor hned po prvnim spermiogramu rekl “pripravte se na darce” i presto ze neznal nazor od androloga, ke kteremu jsme jeli az pak. Zatim stale dojizdime, tak snad se na nas letos usmeje stesti.

 by Ven

Za mě tedy ne. Dr. Mokrá absolutně není schopná řešit problémy s pacientkou a tel raději vrzne vyděšené sestře, která neví, jak vám na vaše otázky odpověď. Při jedné návštěvě v ordinaci Dr. Mokré volala jiná pacientka a ona ji řekla; že na ní nemá čas a obracela oči v sloup. Už toto mě odradilo, nemám v ní důvěru, tudíž jsem přešla raději do Prahy.

 by Pata

Stale pri navsteve gennetu na objednani cas mne stve ze jsou doktori opozdeni.
Cekam 3/4 hod. pokud dany doktor prijde.
Asi sinmysli ze ja mam cas travit volny cas v liberci

 by Míša

V červenci to bude rok,co navštěvujeme Gennet v Liberci. Dochazíme k paní doktorce Mokré. Na klinice nám automaticky udělali všechna možná vyšetření ještě předtím než jsme se pustili do 1.pokusu. Člověk má opravdu z kliniky pocit,že to není jen továrna na peníze,ale že se opravdu snaží šanci na otěhotnění maximalizovat. Za nás profesionální a milý přístup, kliniku bychom doporučili.

 by Lucie S.

Díky paní doktorce Mokré jsem aktuálně ve 12tt. 😉

 by Zuzana K.

Dochazime cca 2 roky, s pauzou kvůli Covidu, mám PCOS a vždy jsme byli velice spokojeni s přístupem lékařů, zejména paní doktorky Mokré. Veškerá vyšetření jsou zde samozřejmost. Zítra máme konzultaci před našim prvním IVF. Nepochybuji, že by nám zde nepomohli.

 by Viktoria Matyásková

Do Gennetu jsme začali chodit v Květnu 2021 po dvou letech neúspěšného snažení o miminko. Moje gynekoložka bohužel nespolupracuje a dostat se k ní je velmi náročné. Čekací lhůta je klidně i dva nebo tři měsíce. Do Gennetu jsem zavolala a už za měsíc jsme šli na první konzultaci. Začali řešit moji štitnou žlázu, hned mě objednali na endokrinologii a přišli u mě na imunologický problém, který mi začali řešit. Konečně jsem spokojena, že se moje problémy řeší a že naslouchají. Nepochybuji, že mi k vytouženému miminku pomohou. Za mě super klinika plná profesionálů.

 by Anna

Do Gennetu v Liberci jezdíme rok a půl. Štěstí se na nás zatím neusmálo, ale s klinikou jsme naprosto spokojení. Všechna vyšetření udělána automaticky hned po první návštěvě, personál milý a vstřícný, paní doktorka Holcová je chápavá a vždy poradí. Určitě bych neodešla jinam.

 by Lucie

V roce 2016 jsme začali navštěvovat Gennet v Liberci. Byl to náš 1. a taky jediný navštěvovaný CAR.
Náš problém? Moc netušíme, dokážu otěhotnět i přirozeně, ale vždy potratím. Mám jeden vejcovod téměř neprůchozí a mám nepravidelnou ovulaci. Genetika i imuno v pořádku, na Endokrynologii se léčím již od dětství. A nyní mi na hematologii zjistili chybějící faktor 8 a 12, takže si píchám Clexane.
Nemám snad jedinou zápornou věc, kterou bych mohla napsat. Přístup všech se mi líbil a byl profesionální. Samozřejmě někdy byl nějaký zmatek, zádrhel nebo nevyšlo vše hned, ale to neberu jako negativní věc toho centra.
Již čekáme druhý zázrak, za který děkujeme týmu a hlavně doktorce Mokré. (4xIUI, 1xIVF a z toho 7 embryí-1.dcera, 2.ZT v 8.tt,3.biochemko,4.a 5. jsem ted ve 34.tt( ale jedno z nich jsem potratila v 5.tt a to druhé se takhle krásně udrželo.)6. a7. jsme museli dát zlikvidovat, protože byly špatné kvality a ještě jsme se rozhodli, že nebudeme už ohrožovat moje tělo hormonama atd.)

TAKŽE DOPORUČUJI

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»