Recenze – GENNET – Liberec

Adresa: Liliová 1, Liberec, 460 01

Telefon: +420 483 101 300, +420 483 101 399

Web: www.gennet.cz

Odpovědi na naše otázky:

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

GENNET - Liberec
Průměrné hodnocení:  
 3 recenzí
 by Anna on GENNET - Liberec

Do Gennetu v Liberci jezdíme rok a půl. Štěstí se na nás zatím neusmálo, ale s klinikou jsme naprosto spokojení. Všechna vyšetření udělána automaticky hned po první návštěvě, personál milý a vstřícný, paní doktorka Holcová je chápavá a vždy poradí. Určitě bych neodešla jinam.

 by Lucie on GENNET - Liberec

V roce 2016 jsme začali navštěvovat Gennet v Liberci. Byl to náš 1. a taky jediný navštěvovaný CAR.
Náš problém? Moc netušíme, dokážu otěhotnět i přirozeně, ale vždy potratím. Mám jeden vejcovod téměř neprůchozí a mám nepravidelnou ovulaci. Genetika i imuno v pořádku, na Endokrynologii se léčím již od dětství. A nyní mi na hematologii zjistili chybějící faktor 8 a 12, takže si píchám Clexane.
Nemám snad jedinou zápornou věc, kterou bych mohla napsat. Přístup všech se mi líbil a byl profesionální. Samozřejmě někdy byl nějaký zmatek, zádrhel nebo nevyšlo vše hned, ale to neberu jako negativní věc toho centra.
Již čekáme druhý zázrak, za který děkujeme týmu a hlavně doktorce Mokré. (4xIUI, 1xIVF a z toho 7 embryí-1.dcera, 2.ZT v 8.tt,3.biochemko,4.a 5. jsem ted ve 34.tt( ale jedno z nich jsem potratila v 5.tt a to druhé se takhle krásně udrželo.)6. a7. jsme museli dát zlikvidovat, protože byly špatné kvality a ještě jsme se rozhodli, že nebudeme už ohrožovat moje tělo hormonama atd.)

TAKŽE DOPORUČUJI

 by Berenika on GENNET - Liberec

Již rok navštěvuji tuto kliniku, mám PCO a za sebou pár neúspěšných IUI, nyní podstupujeme 1. IVF.
Profesionální personál, a až na jednu sestřičku, všichni milí a vstřícní. Doktorka Bydžovská je, jak jsme s přítelem usoudili, zvláštní povahy, která někomu nemusí uplně vyhovovat. Ale my jsme s ní zatím spokojení a věříme jejím zkušenostem. Nejvíce sympatická je za mě paní doktorka Mokrá. S jinými nemám zkušenost.
Prostředí je takové normální, možná by mohlo být trochu víc "pohodlnejší a útulnější". Klinika nemá vlastní parkoviště, ale v docházkové vzdálenosti se vždycky místo najde.