Recenze – GENNET – Praha 7

Adresa: Kostelní 9, Praha 7, 170 00

Telefon: +420 222 313 000, +420 242 456 710

Web: www.gennet.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

GENNET - Praha 7
Average rating:  
 24 reviews

2024

Celkově hodnotím takto, zejména kvůli skvělému lékaři MUDr Michalu Holubovi, který mi poskytnul komplexní péči při těhotenském screeningu a zodpověděl všechny moje otázky i nadstandardní a byl velice empatický a lidský. Zahnal moje obavy a řešili jsme různé situace, které v těhotenství mohou nastat i čistě hypoteticky, takže jsem od něj odešla plně informována a s dobrým pocitem, že kvalitní lékaři stále existují.
Samozřejmě v každém zařízení se najde nějaký nedostatek, v tomto byla genetická konzultace u jiného lékaře, který nebyl příliš empatický a dost trval na odběru plodové vody z důvodu podezření na genetické vady plodu, které se ale vyskytují velmi vzácně a v rodinné anamnéze, kterou jsem mu hodinu měla do detailu líčit, nebyl žádný předpoklad k těmto konkrétním vadám. Nabídl mi pouze invazivní řešení, ikdyž jsem již byla objednána na neinvazivní placený prenascan, ale podle jeho pohledu tento test nezahrnuje všechny možné vady a musela jsem okamžitě podepsat reverz, že odmítám odběr plodové vody, ikdyž je při něm stále riziko potratu a doktor řešil jen jeho vědecky přesnější nikoliv negativní dopad na miminko. Ptala jsem se, zda si mohu vzít čas na rozmyšlenou, ale závěrem konzultace jsem dostala podepsat reverz, ikdyž byl na odběr plodové vody ještě pár týdnů čas. Nicméně celkově jsem byla v Gennetu vyšetřena několikrát a převažuje pozitivní zkušenost.

 by Gabriela

2018-2020

To byl náš velký omyl, centrum krásně moderní, na pokoji při odběru vajíček a KET mohl být partner se mnou a to je to jediné pozitivní.

Při inseminacích si mě tam přehazovali jako horký brambor, jednou to prováděla i nějaká nová doktorka a velmi to bolelo, nemohla se trefit a i jsem následně krvácela.
Dnes už asi dělají více vyšetření, ale nám vzali jen nějaké hormony a manželovi spermiogram, tím jejich péče skončila. Asi vzhledem k mému věku v tu dobu 22 let nebo nevím.
Následovalo IVF, připlatili jsme co jsme mohli. Později zjištěno, že stimulace Menopurem opravdu není pro pacientky s PCOS a má vliv na kvalitu vajíček. První KET biochemické, druhý pokus pozitivní krev, za týden jsem začala špinit, na kontrole dutinka a dle doktorky se rozpadala (později od vícero doktorů potvrzen velmi špatný postup, měla jsem jít na krev jak stoupá HCG, neboť takto brzo nelze vidět, že se něco rozpadá) tak jsem měla vysadit léky. Třetí pokus, samovolný potrat v 8tt. Doktorkou, co mě měla na starosti vždy sděleno, že jsme přece mladí, že se to prostě někdy stává. Byli jsme zoufalí, poslední 2 embrya jsme převezli jinam. Tam následně zjištěni protilátky na NK buňky, spermie, zvýšená reaktivita imunity, problém s krví a můžu pokračovat. V Gennetu jen vyhozené peníze z okna, neboť bez potřebných vyšetřeních a léků jsme neměli šanci, ale to by nesměli odmítat cokoliv udělat. A o tom jaký byl problém se kolikrát někam dovolat či něco domluvit ani nemluvím.

 by Denisa

2022-20w3

Gennet Letná můžeme jen a jen doporučit. Udělali nám veškerá potřebná vyšetření, vždy volali jak slibili, vše vysvětlili. Nemám porovnání s jinym CAR, nemohu soudit tedy, zda jsou drazí nebo ne. Chodili jsme k paní doktorce Mokré, a ačkoliv se jeví jako docela drsňačka, byla opravdu skvělá. Malé minus mají sestřičky na recepci, nevydali mi všechny léky na pojišťovnu s tím, ze zbytek si máme vyzvednout v lékárně, několikrát jsme se ujistovala, ale tak vyzvedli jsme si je. Paní doktorka poté nadavala, ze mi je měli vydat opravdu oni, přišli jsme o asi 4.000 Kč. Dochazeli jsme půl roku a povedl se nám hned první pokus IVF, nyní jsme ve
24 tt. ❤️

 by Jana

2022

Zdravím všechny,

za mě bohužel velmi negativní odezva. Přístup je ten, že jsou "hodní", za péči si také nadstandardně zaplatíte. Je to tam pěkné a nové, ale to není bohužel to, kvůli čemu tam jdete.

Je jedno, zda je to paní Rožníčková, či Jarošová. Ale bohužel vůbec neprojdou základní vyšetření, jen z lidí rychle vytáhnou peníze a několik pokusů.

Poté, když jsem přešla do napůl státního institutu zjistili, že mám srostlou dělohu a tím pádem 3 roky a pokusy v Gennetu byly úplně zbytečné, asi k tomu není nic moc jiného, co říct.

Jana

 by Lucie

Vždy poradili, veškerá vyšetření provedli.
Dochazime k paní MUDr.Roznickove a vážím si jejího přístupu říkat věci narovinu a bez prikras. Lekarsky tým, ale i sestřičky však celkove hodnotim velmi pozitivně také. Teď se chystáme pro druhé miminko a určitě nevahame ani minutu, ze bychom snad prechazeli jinam.
Za mě i manžela tedy velké doporučení.

 by Alex

Nejlepší volba v naší cestě za miminkem!
Skvělý přístup, výborná paní doktorka Rožničková. Mohu jedině doporučit.

 by Kamila

Skvela klinika, vsichni jsou velni mili a empaticti. Pekne prostredi. Chodili jsme k pani dr. Jarosove, ta nam vzdycky vsechno vysvetlila, je pecliva, mila. Moc doporucujeme!

 by Misa

Do Gennetu Letna jsme presli z jineho centra a dobre jsme udelali. Ujala se nas doktorka kterou jsme po celou dobu meli na vsech kontrolach. OPU a transfer delal jiny lekar ale to mi nevadilo. Velmi prijemne bylo ze pred i po odberu a transferu mate svuj pokoj kde muze cekat manzel. Po odberu jsem dostala caj a piskotky, moc prijemna svacinka🙃 hned po prechodu z jineho centra kde prvni 2 pokusy IVF byla katastrofa a v Gennetu nam vysel hned nas dalsi pokus, protoze hned zmenili protokol na dlouhy… Bohuzel na zacatku 6.mesice jsme o nasi holcicku prisli ale Gennetu nikdy neprestanu byt vdecna. Nase dalsi kroky po ztrate vedly do Gennetu ale do Archy pro darovana vajicka…

 by Monika

Do Gennetu Letná jsme přešli z jiného centra. Již při první návštěvě jsme věděli, že jsme udělali dobře.
Všichni velmi milí, nic zbytečně nedramatizovali. Kdykoliv jsme volali, vždy si dohledali naší složku a přesně věděli, co se s námi děje. Nebylo zde zbytečné čekání, vše bylo perfektně organizované.
Dodělali nám veškerá vyšetření, včetně genetiky páru.
V péči nás měla konkrétně MUDr. Jarošová, vřele ji můžeme doporučit.
Sestřičky jsou ochotné, dokáží podpořit, když člověku není nejlépe.
Prostředí centra je příjemné, kladně hodnotíme i ceny, např. IUI jsme neplatili.
V Gennetu jsme podstoupili i screeningová vyšetření. Zde bych vyzdvihla, že když jsem vyděšeně volala, že mám dle sona málo plodové vody, sestřička mi ihned našla nejbližší vhodný termín.
Díky Gennetu máme syna, určitě jej doporučujeme dále.

 by Bára

V srpnu 2021 jsem zde podstoupila IVF. Bohužel se nezadařilo, ale 2. pokus chci určitě podstoupit znova zde. Docházíme k MuDr. Rožničkové, která je velice přijemná, empatická, vše nám vysvětlila, dopodrobna popsala různé doplňkové postupy a doporučila, které jsou vhodné pro nás, naopak netlačila do ničeho a narovinu řekla, co je pro nás zbytečné. S postupem času jsem se vždy na každou návštěvu těšila a odcházela pozitivně naladěná. Vše od vstupních vyšetření, přes odběr vajíček a ET probíhalo dobře, všichni byli pozitvní, milí a příjemní, nikdy jsme se necítila špatně se na cokoliv zeptat. Bohužel nám však zůstalo pouze jedno embryo, které se nakonec neuchytilo, ale zcela jistě toto nemohu dávat za vinu CARu. Jednu hvězdu dávám dolů díky tomu, že jsem cca 10dní po ET začala špinit, a když jsem do Gennetu volala, první odpověď sestry na telefonu byla ,,Tak to se to asi nepovedlo". Další den se mi již spustila klasická menstruace, takže mi bylo jasné, že se nejspíš embryo skutečně nechytlo, ale později jsem se dozvěděla, že špinení jako takové nic znamenat nemusí a tato rychlá a stručná odpověď této setřičky mě dost rozhodila. Jednalo se však o jedinou věc, která se mi v průběhu celého procesu nelíbila, jinak byli všichni naopak velmi pozitivní a povzbuzující. Tento CAR rozhodně doporučuji.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»