Recenze – GENNET – Praha 7

Adresa: Kostelní 9, Praha 7, 170 00

Telefon: +420 222 313 000, +420 242 456 710

Web: www.gennet.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

GENNET - Praha 7
Average rating:  
 20 reviews
 by Lucie

Vždy poradili, veškerá vyšetření provedli.
Dochazime k paní MUDr.Roznickove a vážím si jejího přístupu říkat věci narovinu a bez prikras. Lekarsky tým, ale i sestřičky však celkove hodnotim velmi pozitivně také. Teď se chystáme pro druhé miminko a určitě nevahame ani minutu, ze bychom snad prechazeli jinam.
Za mě i manžela tedy velké doporučení.

 by Alex

Nejlepší volba v naší cestě za miminkem!
Skvělý přístup, výborná paní doktorka Rožničková. Mohu jedině doporučit.

 by Kamila

Skvela klinika, vsichni jsou velni mili a empaticti. Pekne prostredi. Chodili jsme k pani dr. Jarosove, ta nam vzdycky vsechno vysvetlila, je pecliva, mila. Moc doporucujeme!

 by Misa

Do Gennetu Letna jsme presli z jineho centra a dobre jsme udelali. Ujala se nas doktorka kterou jsme po celou dobu meli na vsech kontrolach. OPU a transfer delal jiny lekar ale to mi nevadilo. Velmi prijemne bylo ze pred i po odberu a transferu mate svuj pokoj kde muze cekat manzel. Po odberu jsem dostala caj a piskotky, moc prijemna svacinka🙃 hned po prechodu z jineho centra kde prvni 2 pokusy IVF byla katastrofa a v Gennetu nam vysel hned nas dalsi pokus, protoze hned zmenili protokol na dlouhy… Bohuzel na zacatku 6.mesice jsme o nasi holcicku prisli ale Gennetu nikdy neprestanu byt vdecna. Nase dalsi kroky po ztrate vedly do Gennetu ale do Archy pro darovana vajicka…

 by Monika

Do Gennetu Letná jsme přešli z jiného centra. Již při první návštěvě jsme věděli, že jsme udělali dobře.
Všichni velmi milí, nic zbytečně nedramatizovali. Kdykoliv jsme volali, vždy si dohledali naší složku a přesně věděli, co se s námi děje. Nebylo zde zbytečné čekání, vše bylo perfektně organizované.
Dodělali nám veškerá vyšetření, včetně genetiky páru.
V péči nás měla konkrétně MUDr. Jarošová, vřele ji můžeme doporučit.
Sestřičky jsou ochotné, dokáží podpořit, když člověku není nejlépe.
Prostředí centra je příjemné, kladně hodnotíme i ceny, např. IUI jsme neplatili.
V Gennetu jsme podstoupili i screeningová vyšetření. Zde bych vyzdvihla, že když jsem vyděšeně volala, že mám dle sona málo plodové vody, sestřička mi ihned našla nejbližší vhodný termín.
Díky Gennetu máme syna, určitě jej doporučujeme dále.

 by Bára

V srpnu 2021 jsem zde podstoupila IVF. Bohužel se nezadařilo, ale 2. pokus chci určitě podstoupit znova zde. Docházíme k MuDr. Rožničkové, která je velice přijemná, empatická, vše nám vysvětlila, dopodrobna popsala různé doplňkové postupy a doporučila, které jsou vhodné pro nás, naopak netlačila do ničeho a narovinu řekla, co je pro nás zbytečné. S postupem času jsem se vždy na každou návštěvu těšila a odcházela pozitivně naladěná. Vše od vstupních vyšetření, přes odběr vajíček a ET probíhalo dobře, všichni byli pozitvní, milí a příjemní, nikdy jsme se necítila špatně se na cokoliv zeptat. Bohužel nám však zůstalo pouze jedno embryo, které se nakonec neuchytilo, ale zcela jistě toto nemohu dávat za vinu CARu. Jednu hvězdu dávám dolů díky tomu, že jsem cca 10dní po ET začala špinit, a když jsem do Gennetu volala, první odpověď sestry na telefonu byla ,,Tak to se to asi nepovedlo". Další den se mi již spustila klasická menstruace, takže mi bylo jasné, že se nejspíš embryo skutečně nechytlo, ale později jsem se dozvěděla, že špinení jako takové nic znamenat nemusí a tato rychlá a stručná odpověď této setřičky mě dost rozhodila. Jednalo se však o jedinou věc, která se mi v průběhu celého procesu nelíbila, jinak byli všichni naopak velmi pozitivní a povzbuzující. Tento CAR rozhodně doporučuji.

 by F.

Do Gennetu P7 chodíme s manželem od ledna tohoto roku. Manžel tam absolvoval koncem minulého roka dva spermiogrami na doporučení mé gynekoložky. Líbilo se mu prostředí i přistup sester a komunikace a tak byl pro nás výbeř jasný. Po jiných centrech jsme ani nepátrali. Dostali jsme se k panu doktorovi Leahomschemu a i přes prvotní nedůvěru a obavu, jsme teď opravdu rádi, že jsme u něj. Pan doktor na nic netlačí, všechno vysvětlí, poradí a co je důležité respektuje i naše představy a rozhodnutí. Tím, že u mě zjistil imunologický problém a genetickou trombofilní mutaci doporučil další vyšetření, přičemž imunologii navštěvuji přímo v Gennetu, co je strašně super, především, že jsou propojení a nemusím zas někde vykládat co a jak. Jinak všechno podstatné řešíme s našim doktorem a všechny vyšetření probíhaji převažně u něj, pouze když jsem měla plánované vyšetření dle cyklu se několikrát stalo, že mi to vyšlo u někoho jiného, protože byl buď na sále nebo jiném oddělení. Vždy jsem to ale věděla předem a vůbec s tím neměla problém. Sestry se mi vždy v těchto případech snažily dát na výběr z jiných doktorů. Za nás je Gennet Letná dobrá volba.

 by Marie

Dobrý den,po uvaze přidávám i svojí recenzi....
Chodíme s manželem do gennetu letná už 2 roky,šla jsem tam s nadejí a věřila,že brzy budeme odcházel spokojení...prostredí je krásné,personál milý, vše se snaží vysvětlit,v tom by problém nebyl...ale posledních pár měsíců získávám dojem,že jde opravdu jen o továrnu na peníze....zdravotně mám problém já, manžel je zdravý, doktorka se jednou prořekla,asi omylem,že ženy s mým problémem netěhotní, pak to zamluvila a doporučovala mi další a další pokusy,bez úspěchu, samozřejmě. Stálo nás to spoustu peněz a psychických sil,přibrala jsem kvůli hormonům pár kilo a rozházela si je ms....teď přišli s tím, že mám asi cystu,z čeho asi...?Přijde mi,že vydělávají na zoufalych ženách a já už platit nehodlám.

 by Barbora

Do Gennetu chodíme od října 2020 k Dr. Černému, který je skvělý, vždy všechno hezky vysvětlí. Přítel kvůli azoospermii navštěvoval i urologii/andrologii, konkrétně Dr. Vika, který je také skvělý a má lidský přístup. Celkově jsme moc spokojeni s přístupem a s návrhem léčby. Přítel podstoupil úspěšně TESE, vyšlo nám první IVF a první ET, momentálně začínám druhý trimestr. Za pár let si určitě přijdeme pro druhé mimi. 🙂

 by Gabča

V CARU jsem naprosto spokojená. Absolvovala jsem 4xIUI z toho 1 biochemko. Proběhli všechny potřebná vyšetření včetně imunologie před IVF. Sice nám zbylo pouze jedno embryjko, ale nyní končím 2.trimestr. Velké dík patří skvělé MUDR. Gáborové a celému týmu. Pro další miminko se určitě vrátíme do Gennetu.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»