Recenze – GENNET – Praha 7

Adresa: Kostelní 9, Praha 7, 170 00

Telefon: +420 222 313 000, +420 242 456 710

Web: www.gennet.cz

Odpovědi na naše otázky:

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

GENNET - Praha 7
Průměrné hodnocení:  
 16 recenzí
 by Monika on GENNET - Praha 7

Do Gennetu Letná jsme přešli z jiného centra. Již při první návštěvě jsme věděli, že jsme udělali dobře.
Všichni velmi milí, nic zbytečně nedramatizovali. Kdykoliv jsme volali, vždy si dohledali naší složku a přesně věděli, co se s námi děje. Nebylo zde zbytečné čekání, vše bylo perfektně organizované.
Dodělali nám veškerá vyšetření, včetně genetiky páru.
V péči nás měla konkrétně MUDr. Jarošová, vřele ji můžeme doporučit.
Sestřičky jsou ochotné, dokáží podpořit, když člověku není nejlépe.
Prostředí centra je příjemné, kladně hodnotíme i ceny, např. IUI jsme neplatili.
V Gennetu jsme podstoupili i screeningová vyšetření. Zde bych vyzdvihla, že když jsem vyděšeně volala, že mám dle sona málo plodové vody, sestřička mi ihned našla nejbližší vhodný termín.
Díky Gennetu máme syna, určitě jej doporučujeme dále.

 by Bára on GENNET - Praha 7

V srpnu 2021 jsem zde podstoupila IVF. Bohužel se nezadařilo, ale 2. pokus chci určitě podstoupit znova zde. Docházíme k MuDr. Rožničkové, která je velice přijemná, empatická, vše nám vysvětlila, dopodrobna popsala různé doplňkové postupy a doporučila, které jsou vhodné pro nás, naopak netlačila do ničeho a narovinu řekla, co je pro nás zbytečné. S postupem času jsem se vždy na každou návštěvu těšila a odcházela pozitivně naladěná. Vše od vstupních vyšetření, přes odběr vajíček a ET probíhalo dobře, všichni byli pozitvní, milí a příjemní, nikdy jsme se necítila špatně se na cokoliv zeptat. Bohužel nám však zůstalo pouze jedno embryo, které se nakonec neuchytilo, ale zcela jistě toto nemohu dávat za vinu CARu. Jednu hvězdu dávám dolů díky tomu, že jsem cca 10dní po ET začala špinit, a když jsem do Gennetu volala, první odpověď sestry na telefonu byla ,,Tak to se to asi nepovedlo". Další den se mi již spustila klasická menstruace, takže mi bylo jasné, že se nejspíš embryo skutečně nechytlo, ale později jsem se dozvěděla, že špinení jako takové nic znamenat nemusí a tato rychlá a stručná odpověď této setřičky mě dost rozhodila. Jednalo se však o jedinou věc, která se mi v průběhu celého procesu nelíbila, jinak byli všichni naopak velmi pozitivní a povzbuzující. Tento CAR rozhodně doporučuji.

 by F. on GENNET - Praha 7

Do Gennetu P7 chodíme s manželem od ledna tohoto roku. Manžel tam absolvoval koncem minulého roka dva spermiogrami na doporučení mé gynekoložky. Líbilo se mu prostředí i přistup sester a komunikace a tak byl pro nás výbeř jasný. Po jiných centrech jsme ani nepátrali. Dostali jsme se k panu doktorovi Leahomschemu a i přes prvotní nedůvěru a obavu, jsme teď opravdu rádi, že jsme u něj. Pan doktor na nic netlačí, všechno vysvětlí, poradí a co je důležité respektuje i naše představy a rozhodnutí. Tím, že u mě zjistil imunologický problém a genetickou trombofilní mutaci doporučil další vyšetření, přičemž imunologii navštěvuji přímo v Gennetu, co je strašně super, především, že jsou propojení a nemusím zas někde vykládat co a jak. Jinak všechno podstatné řešíme s našim doktorem a všechny vyšetření probíhaji převažně u něj, pouze když jsem měla plánované vyšetření dle cyklu se několikrát stalo, že mi to vyšlo u někoho jiného, protože byl buď na sále nebo jiném oddělení. Vždy jsem to ale věděla předem a vůbec s tím neměla problém. Sestry se mi vždy v těchto případech snažily dát na výběr z jiných doktorů. Za nás je Gennet Letná dobrá volba.

 by Marie on GENNET - Praha 7

Dobrý den,po uvaze přidávám i svojí recenzi....
Chodíme s manželem do gennetu letná už 2 roky,šla jsem tam s nadejí a věřila,že brzy budeme odcházel spokojení...prostredí je krásné,personál milý, vše se snaží vysvětlit,v tom by problém nebyl...ale posledních pár měsíců získávám dojem,že jde opravdu jen o továrnu na peníze....zdravotně mám problém já, manžel je zdravý, doktorka se jednou prořekla,asi omylem,že ženy s mým problémem netěhotní, pak to zamluvila a doporučovala mi další a další pokusy,bez úspěchu, samozřejmě. Stálo nás to spoustu peněz a psychických sil,přibrala jsem kvůli hormonům pár kilo a rozházela si je ms....teď přišli s tím, že mám asi cystu,z čeho asi...?Přijde mi,že vydělávají na zoufalych ženách a já už platit nehodlám.

 by Barbora on GENNET - Praha 7

Do Gennetu chodíme od října 2020 k Dr. Černému, který je skvělý, vždy všechno hezky vysvětlí. Přítel kvůli azoospermii navštěvoval i urologii/andrologii, konkrétně Dr. Vika, který je také skvělý a má lidský přístup. Celkově jsme moc spokojeni s přístupem a s návrhem léčby. Přítel podstoupil úspěšně TESE, vyšlo nám první IVF a první ET, momentálně začínám druhý trimestr. Za pár let si určitě přijdeme pro druhé mimi. 🙂

 by Gabča on GENNET - Praha 7

V CARU jsem naprosto spokojená. Absolvovala jsem 4xIUI z toho 1 biochemko. Proběhli všechny potřebná vyšetření včetně imunologie před IVF. Sice nám zbylo pouze jedno embryjko, ale nyní končím 2.trimestr. Velké dík patří skvělé MUDR. Gáborové a celému týmu. Pro další miminko se určitě vrátíme do Gennetu.

 by Tereza on GENNET - Praha 7

5 let jsme se snazili o miminko. Zvolili jsme si gennet. A byli jsme nadmiru spokojeny. Uzasny pristup sestricek. Doktori tez skvely. Mela jsem pana Černeho. Byl mily ochotny. Vse krasne vysvetlil. Poradil. Zaclo to pichanim injekci s hormony. Odebrani 13 folikul. Prezilo jich 7. Prodlouženou kultuvaci prezili 4. Mam ted doma nadherny jednovajecny chlapecky. Doporucila jsem i tuto kliniku dvoum kamara kamaradkam. A tez si nemohou vynachvalit.

 by Gabriela on GENNET - Praha 7

Já nedoporučuji. Jedno IVF, díky PCOS 5 mrazáčků. První KET pozitivní test, HCG 15 a po telefonu řečeno vysadit léky, dobrý to beru. Druhý KET pozitivní krev, objednána na kontrolu, ale za asi 10 dní jsem začala krvácet (sobota), na pohotovosti mi řekli, že to je jen malý hematom. V pondělí kontrola v Gennetu, moje doktorka tam nebyla, jiná mi řekla, že se to rozpadá ať vysadím léky (nemohla to asi vůbec vidět, tak kvalitní UTZ tam nemají jako v porodnici, šla jsem tam původně jen na kontrolu, jestli se vstřebává hematom). Moje se pak hodně divila, neposlala mě ani na kontrolní krev, při přechodu do jiného centra v dokumentaci HCG z toho dne napsáno (do dnešního dne nechápu). 3 KET opět potrat. Předtím 3 krát IUI, které mi měla dělat moje ošetřující lékařka, dvakrát z toho si mě před jejími dveřmi vyzvedl jiný lékař. Jednou se ani nedokázala doktorka trefit tou injekcí a dost to zavádění bolelo. Také mi vždy bylo při transferu řečeno, že zavádějí to nejhezčí embryo, ale opak je pravdou. Postupovali od nejhorší kvality. Chválím pouze pokoje a že manžel může být na pokoji jak při odběru vajíček tak při transferu a hezká klinika, ale to dítě nepřinese. Asi když je neplodnost jen kvůli banalitě tak OK, ale při větších problémech fakt ne. Připadala jsem si tam jak pokusný králík a nezapomenu na větu, kterou mi tam říkal snad každý, já bych embryům veřil/a.

 by Tereza on GENNET - Praha 7

CAR jsme si vybrali na základě doporučení kamarádky, která byla spokojená. Chodíme k Dr. Černému, většinu jen k němu, když má dovolenou máme dalšího lékaře/lékařku, kdo má čas v kalendáři. Všichni zatím v pořádku, ochotní, sestřičky milé. Zdá se že nic není problém a termíny a objednání na vyšetření je celkem rychlé. Podstoupili jsme 3x IUI, zatím neúspěšně. Stimulaci a IVF plánujeme za měsíc od mojí druhé dávky antikovid očkování. Hodnotím 3 hvězdičky, protože jsme v půlce a buď se hodnocení zlepší nebo bude minimálně stávající.

 by P. on GENNET - Praha 7

V Gennetu jsem absolvovala 1 cyklus IVF v r. 2019, Gennet nám byl doporučen z důvodu nutné genetiky embryí. Úvodní konzultace u prim. dr. Jarošové byly bez problémů, přístup paní doktorky hodnotím na 1*. Skvělý přístup měly i sestřičky, které zaučovaly aplikaci stimulačních a ostatních léků. Bohužel já měla zrovna smůlu na to, že jsem na kontroly šla pokaždé k někomu jinému a ten většinou netušil, a někdy neměl ani čas si přečíst alespoň základní informace. Nejhorší zkušenost mám z genetiky, kam jsme museli spíš formálně, naše výsledky jsme si komplet přinesli už hotové a byl potřeba " papír" pro pojišťovnu, že máme na genetiku embryí nárok. Paní doktorka působila minimálně nekoncentrovaně a zaneprázdněně. Třešničkou na dortu bylo, když mi, po probuzení z narkózy, přišel laborant oznámit, že si tedy za pár dnů přijdu pro embryo a zbytek se tedy pošle na genetiku (tak tychle jsem tedy vzhůru po narkóze nikdy nebyla)... IVF jsme podstupovali jen kvůli genetice embryí, všech! (což bylo ve složce a stačilo se do ní podívat). To, že z IVF nevyšlo ani jedno embryo na genetiku klinice nevyčítám. I přes tuto rozporuplnou zkušenost jsme v Gennetu plánovali podstoupit i 2. IVF. Ale člověk míní.... Moje zkušenost je tedy taková: VŽDY záleží na tom, na koho narazíte a v jakém je rozpoložení.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»