Recenze – FertilityPort Prague

Adresa: Smrčkova 2485/4, Praha 8, 180 00

Telefon:  +420 274 771 298

Web: https://fertilityport.com/cs/cs/

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

FertilityPort Prague
Average rating:  
 3 reviews
 by Lucie

2023

K panu doktorovi Vlčkovi jsem se objednala na doporučení už v lednu 2022 od dubna 2022 jsme začali řešit neplodnost. Konečně mi byl někdo schopný udělat hormonalní profil s potvrdit PCOS.
Začali jsme s IUI a v říjnu 2022 jsme podstoupili odběr vajíček. Vše dopadlo víc než dobře. Pan doktor nám nikdy nenutil žádné nadstandartní služby a přišlo mi, že reálně s námi probral, co je pro nás vhodné a co zbytečné. To jsem brala jako plus. Před celým odběrem jsme si s nim dali s manželem schůzku, aby nám vše vysvětlil. Aktuálně jsem ve 28tt. Za tuto dobu jsem byla v mezi dobí dvakrát na pohotovosti mimo ordinační hodiny kliniky a pan doktor mě vždy hned druhý den vzal, aby mě vyšetřil.
Co beru jako velké plus je, že se s panem doktorem dokážeme bavit i o jiných věcech jako je práce a volný čas. Pan doktor ví, kdo jsem a já mám díky tomu pocit, že nejsem jen pacientka č 283.
Sestřičky jsou moc milé a paní na recepci také, prostředí na mě děla hezký dojem menší kliniky.

 by Hana

2023

Je to přesně týden, co jsem na základě recenzí a "věhlasu" MUDr. Vlčka navštívila kliniku FertilityPort. Dnes, po týdnu jsem již natolik klidná a vyrovnaná :-), že tuto recenzi mohu napsat bez rozrušení a rozjívených emocí.

Objednaná jsem přímo k panu doktorovi Vlčkovi.
Hned, když jsem byla uvedena do ordinace, tak si mě sjel od hlavy k patě a obrátil oči v sloup. Navíc u toho přežvykoval, asi dojídal svačinku, nebo co.
Během cca 40 minutové konzultace mě 4x velice arogantním a opovrhujícím tónem upozornil na to, že mám nadváhu a můj věk je již vysoký.
Ano, "táhne" mi na 39, ano, mám nějaká kg navíc, vím to, pane doktore.. ale mám za sebou za posledních 10 měsíců 2 stimulační cykly s dávkami 300-375 jednotek, aby vůbec stimulace účinkovala a v každém tom cyklu přibrala cca 15kg. Samozřejmě, že cvičím, surprise, dokonce 3-4 týdně, pane doktore, ale extrémně reaguji na hormony, což při těch koňských dávkách není asi překvapení.
Po konzultaci mě vyzval k UTZ prohlídce, ani na mou žádost a naklánění se, nevytočil monitor ke mě, takže jsem netušila, zda je vše v pořádku, či je někde nějaký problém, jenom si pobrukoval a nic neřekl.
Nakonec mi nechal odebrat krev, kde bez mého vědomí nabral i AMH, které jsem musela uhradit.
V pondělí jsem svůj druhý termín zrušila a s radostí na tuto kliniku zapomenu, jen bych chtěla všechny varovat, vy které o ni přemýšlíte, abyste se ji nebo minimálně MUDr. Vlčkovi, vyhly obloukem, protože takovou neúctu od lékaře jsem nikde jinde nikdy nezažila.
I nepříjemné věci se totiž dají sdělit s respektem k druhému člověku, což očividně panu doktorovi chybí.
Přeji šťastnou ruku při výběru kliniky a lékaře, do jehož rukou se svěříte 🙂
Hana

 by Martina

2022

Na začátku roku jsme se pustili s Dr.Poláškovou do léčby neplodnosti , kde jsme díky citlivému přístupu paní doktorky zvolili postup s darovanými vajíčky, získala si naši důvěru a my věřili a vždy se těšili na další setkání. V únoru proběhl přenos embrii a s velkým očekáváním a radostí jsme viděli po pár dnech i tlukot “srdíčka” na ultrazvuku.
Těhotenství probíhalo v pořádku a my přivítali má svět nádhernou holčičku.
Moc si vážím paní doktorky, její profesionální a citlivý přístup je úžasný.
Děkujeme z celého srdce.
J&M