Recenze – FertiCare Znamed

Adresa: MUDr. Jana Jánského 2675/11, Znojmo, 669 02

Telefon: +420 530 350 260

Web: www.ferticare.eu

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – FertiCare

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

FertiCare Znamed
Average rating:  
 4 reviews
 by Nikol

2021

Jedním slovem NEJLEPŠÍ. Znamed opravdu mohu jen doporučit, nikdy jsem nezažila takhle milý personal, sestřičky jsou andělé, paní doktorka Krouželová je úžasná bytost. Paní doktorka má vždycky skvělou naladu, je milá a opravdu se snaží člověku pomoct, všechno vysvětluje, tak aby to člověk pochopil. Na začátku udělají snad všechny testy, ne jak v ostatních Carech, kdy nedelaji nic do 3 pokusu a jedou naslepo. Je pečlivá a vždycky se snaží navrhnout postup, který bude pro Vás nejlepší. Opravdu si nemůžu stěžovat na jedinou věc. Vždycky jdu na kliniku bez stresu a těším se tam i přes nemilý problém, který řešíme. Takže pokud potřebujete pomoct a uvažujete nad touto klinikou určitě se tam obraťte!

 by Petra

Když jsme tam šli poprvé, tak jsem si říkala: Tady je to tak luxusní. Sem my nepatrime 😊. Ale sestřičky i lékaři super. Starostliví,pečliví,vše do detailu vysvětlili a výsledek spermiogramu byl špatný, ale lékař to řekl opatrně a uklidnil nás. I když nás to vyšlo o pár tisíc víc a měli jsme problém s penězi, tak vše pochopili. Jsem nadmíru spokojená. Teď jsem v 15 týdnu a zatím to jde.

 by Sonča

Když jsem sem šla poprvé, měla jsem hrozně velké obavy. Že se na mě budou koukat jak na něco méněcenneho. Ale po první návštěvě jsem byla velice mile překvapená. Paní doktorka velice příjemná, lidská, jako nejlepší kamarádka když svámí mluvila. Vše dopodrobna vysvětlila, odpovídala ochotně na vše na co jsem se ptala. Hrozně mě to vnitřně uklidnilo a dostala jsem znovu pocit, že to zvládnu, že jednou to miminko budeme mít. Sestřičky jsou též velice hodně, ochotné, milé. Doporučuji všemi 10.

 by Klára

Je to druhé centrum, které navštěvujeme a můžu říct, že se konečně necítím jako zboží na páse. Vtřícný, empatický a velmi příjemný personál. Prostředí krásné. Výborná káva. 😁 Doporučuji všemi deseti!