Recenze – Fertimed Olomouc

Adresa: tř. Kosmonautů 1288/1a, Olomouc, 779 00

Telefon: +420 583 551 555

Web: www.fertimed.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Fertimed Olomouc
Average rating:  
 6 reviews
 by Šárka

2023

Naprostá spokojenost od začátku do konce, i přes srůsty se povedlo vše na 1.pokus, jsem předána gynekologovi 🙂

 by Veronika Gregorovičová

V červnu 2022 jsem absolvovala laparoskopický zakrok. Byla jsem naprosto spokojená s přístupem personálu. Sestřičky,anestezilog i pan primář,který mě operoval byli moc příjemní a naprosto v pohodě. K tomu hezké prostředí. Cítila jsem se dobře a s ošetřením jsem naprosto spokojená.

 by Adriana

Centrum působí moderním dojmem, můj gynekolog u nich pracuje, takže mi centrum doporučil, přesto jsem však musela po necelém roce odejít.

Střídání doktorů chápu, ale je pravda, že se neshodnou na postupu léčby, jeden doktor tvrdí, že mi zavedou dvě embrya, další doktor na kontrole se ptá, jestli je to z mé hlavy, že bych chtěla dvě embrya. A že se teda mezi sebou domluví na dalším postupu. A pak na další kontrole stejný doktor jako u první kontroly a proč nechci dvě embrya. KET v přirozeném cyklu nepřichází v úvahu, je to přece jednodušší.

Dovolat se a získat nějakou kompetentní informaci také nemožný úkol. A když chci mluvit s doktorkou, tak jo, ale zavolá mi skoro téměř po skončení pracovní doby a když to nezvednu ihned a volám o 10 minut později, tak mi to nikdo nebere. Můj problém! A nebo zavolá, třeba o dva dny později.

Jsem na ně naštvaná a prozatím s nimi nechci mít nic společného, jedině kdybych se chtěla sterilizovat, protože z toho mají prachy a nemají potřebu moralizovat.

 by Věra

Předně musím říct, že prostory jsou moc hezké, čisté a příjemné. Sestry jsou povětšinou příjemné a empatické

Avšak z tohoto centra jsem po roce odešla hned z několika důvodů
- malá informovanost - nejen, že o OHSS jsem se dozvěděla až ve chvíli, kdy se mi rozjel, ale často vyšetření začínalo, aniž by lékař znal mou diagnózu
(například po hysteroskopii mi paní doktorka oznámila, že jediné řešení je náhradní matka a potom, co jsem řekla, že operující lékař mi řekl, že je vše v pořádku, tak přiznala, že s ním můj stav ještě nekonzultovala - to je podle mě zásadní přešlap)
- často se lékaři střídají, což bych neviděla jako velký problém, pokud by se shodli na léčbě
- nulová spolupráce s jinými centry, získat zprávy pro vyšetření na imunologii mi dalo zabrat
- mé přání nebrali příliš v úvahu (například i když jsem chtěla dva měsíce pauzu, bylo mi oznámeno, že k tomu není žádný důvod)

to, že nemohu mít prodlouženou kultivaci, protože to vychází na víkend jsem se dozvěděla až ve chvíli, kdy už mrazili, to už beru jako úplnou maličkost

 by Veronika

My jsme tam moc spokojeni. Mají nové krasne prostory které na pacientku působí velice dobře. Sestřičky jsou příjemné a ochotné. Když bylo nutné, prováděli zákroky i o víkendu. Lékaři jsou taktéž příjemní a dle mého s velkou odborností. Když jsem s daným postupem nesouhlasila, naslouchali s vyšli mi vstříc. Me dotazy zodpovědeli vždy skvělé. Zatím nám s problémem nepomohli ale já doufám že to přijde.

 by Iva

Kdyz byl jeste ve vile,nyni je prestehovany,tak to byla jrn pracka na penize.vecne jste cekali,ikdyz jste byli objednani. Co nejdrive jsme odesli do ji eho centra.za me i pristup lekaru nic moc:-(mozna se uz zlepsili...