Recenze – Europe IVF

Adresa: Evropská 859/115
160 00 Praha 6

Telefon: +420 257 225 751

Web: www.europeivf.com

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Europe IVF

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Europe IVF
Average rating:  
 16 reviews
 by Anna

2023

Byla jsem darovat vajíčka a personál byl přímo úžasnej všechno vám rádi vysvětlí a poradí.

 by Petr

2023

Byl jsem jen na spermiogramu. Celý proces byl rychlý, bez problémový a hrazený pojišťovnou.

 by Zuzka

2022

Této klinice vděčíme za našeho nyní půlročního syna. IVF nám vyšlo až na poněkolikáté a jsme rádi, že máme toto těžké období za sebou. Příštup lékařů byl vždy velmi korektní a dozvěděla jsem se vždy všechny informace, které jsem potřebovala. V průběhu našich návštěv se klinika přestěhovala na novou adresu, kde to je opravdu krásné.

2023

Výborná klinika. Mohu vřele doporučit. Příjemné a velmi moderní prostředí, přátelský personál, které odpoví na všchny otázky.

 by Petra

2022

Ahoj, naše léčba v EUROPE IVF proběhla hladce a diky tomu máme vysněné miminko. Děkuji paní doktorce Tomilové a paní doktorce Natalii a celému personálu, všichni byli velmi vstřícní a super ochotní.

 by Eva

2022

Navždy budeme vděční Dr. Brandejské. Díky ní právě držím našeho 2měsíčního chlapečka. Paní doktorka byla vždy klidná a chápavá, vysvětlila věci tak, že jsme přesně věděli, co se bude dít. Zůstala realistická, ale zároveň pozitivní. To mě uklidňovalo. Paní doktorka i naše koordinátorka slečna Denisa mi dodávaly důvěru po celou dobu. Na této klinice vědí, co dělají. Děkuji vám.

 by Jana

2022

Dobrý den. Po několika pokusech na různých klinikách mi byla doporučena tato klinika. Personál je velmi milý a pozorný. Můj syn se narodil po 6 letech léčby. Takže moc děkuji všem v Europe IVF!

 by Katka

2022

Já jsem s touto klinikou moc spokojena. Obratila jsem se na ně na doporučení známé po 2 potratech. Nakonec mi pomohlo podrobné imunlogické vyšetření + IVF. Koordinatorka byla vždy milá a vše mi vysvětlila. Velmi profesionálně se chovala i pani doktorka. Celý proces proběhl mnohem rychleji než jsem čekala.

 by Markéta

2022/23

Taktéž nemám moc pozitivní zkušenost s touto klinikou, na kterou bohužel pořád docházíme z důvodu, že u nich máme ještě 2 zamražená embrya. Klinika je sice moderní, ale vše je u nich jak na běžícím páse. Čekací doba v čekárně je od 1-2 hodin. Paní doktorka pořádně nic nevysvětlí. Nasadí léky přes e-recept bez vysvětlení o co se jedná a proč je dobré je užívat. Během průběhu IVF se na mne vystřídali asi 4 lékaři (první ultrazvuk, druhý ultrazvuk, odběr vajíček a následný transfer prováděl vždy někdo jiný). Na vše se musím doptávat a zjištovat sama, dožadovat se nových a dalších vyšetření. Při první návštěvě nám byla odebrána krev, kde bylo uděláno základní vyšetření, které by mi udělala i moje gynekoložka. Žádné další vyšetření (např. průchodnost vejcovodů, protilátky apod.),kterého jsem se dožadovala nebylo uděláno . Bohužel za tu dobu co jsem strávila v čekárně jsem si všimla, že kdybych byla cizinec, přístup by byl úplně jiný.

 by Irena

2022, 2020

Po témeř 2 letech neúspěšného snažení koordinátorka ani nevezme telefon, lékařka nemá čas. Tj. cca 1,5 mil.Kč. Všechna vyšetření si člověk musí hlídat sám. O co si neřeknete, to nemáte. Komunikace hrůza. Vysvětlení minimální, proč a jaké léky. Neustálé změny…. Souhlasím s názorem, že je to v této klinice spíše o tom ‘zaplať a jdi!’ Na výsledku jim moc nezáleží a o osobní přístup se nikdo nestará. Takže, pokud máte dost peněz a času, jděte do toho! Čekárna je luxusní a máte v ní garanci, že se načekáte. (Alespoň víte, za co platíte). Téměř nikdy není dodržen čas objednání.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»