Recenze – Eurofertil IVF Ostrava

Adresa: Závodní 2885/ 86, Ostrava – Vítkovice, 703 00

Telefon: +420 737 470 924 (recepce), +420 597 689 182 (laboratoř)

Web: https://eurofertil.cz/cs/

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Eurofertil IVF Ostrava
Average rating:  
 7 reviews
 by Iva

2021-2022

Jsem moc ráda, že po roce pauzy od Eurofertilu jsem se rozhodla, že se tam už nevrátím a změním kliniku. Sestřičky jsou tam celkem fajn, ale doktoři? Dr. Jaroš je velice zvláštní člověk, a nevidí si do pusy co říká. Je náladový a jde vidět, že toho má opravdu moc a snaží se všechny ty vyšetření mít co nejrychleji za sebou. Na to, že tam většinou čekáte dvě hodiny a u něho jste 5minut, to není normální. Hladí po stehnech, možná to myslí v dobrém ale je to dost divné. Podmínky před punkcí vaječníků nebo vklady jsou hrozné. Čekáte v šatně s dalšími klientkami, na dřevěné lavici u skříněk a jen vidíte jak postupně každá odchází, na nervozitě před zákroky to moc nepřidá. Teď po roce co tam nejsem jsem otěhotněla na jiné klinice, nejlepší krok co jsem mohla udělat, změnit kliniku. V eurofertilu to byla ztráta času, půl zdraví jelikož do mě zbytečné cpali hrozné množství léků a velké částky peněz. Nejen že by tam měli mít více sestřiček, ale i doktorů, absolutně nestíhají. Jsem ráda, že jsem kliniku změnila a rozhodně nikomu nedoporučím ať tam jde.

 by Evka

2022

Nic bych neměnila. Spokojenost.

 by Marlenka

Nedoporučuji. Bylo to hrozné. Arogantní chování doktora. Jedna sestra je asi slepá (má tak hodně dioptrii a pak se těžko hledá žíla) Kež bych měla nějakou kamarádku nebo našla nějaké stránky, kde bych si mohla přečíst recenzi. Ušetřilo by mi to nervy a čas. Jejich motto je okamžitě pojďte do IVF a když se nezdaří pak to budeme řešit a hledat kde je problém.

 by P

Já jsem s Eurofertilem velice spokojená. Doma už mám skoro dvouletou holčičku právě díky Eurofertilu a nyní jsem těhotná s druhou holčičkou. Docházela jsem k Dr. Lachčinovi a nikdy jsem si nemohla stěžovat.

 by Katty

Eurofertil z vlastní zkušenosti nedoporučuji, je to jen pračka na peníze, Dr. Jaroš Vás po vyšetření poplácá po stehně, jako kus krávy, která vzorně držela. Celé centrum je jedno velké zklamání…

 by Silvie

Dostala jsem doporučení od své gynekoložky, která tam kdysi pracovala. Za tu dobu se tam asi hodně změnilo. Eurofertil už nepatří pod Gynet a ti doktoři, kteří tam zůstali se hodí, tak leda na pohotovost.
Chodila jsem k Dr. Lachčinovi. Vzhledem k horšímu spermiogramu a mé anovulaci jsme postoupili 4x IUI. Každé IUI skončilo biochemickým těhotenstvím. Nějaké odběry krve po IUI, to se tam nějak neřešilo, prostě ještě čekejte. Tak nějak jsem cítila, že něco není v pořádku. Když jsme se s doktorem začali bavit, že bychom zkusili první IVF, tak řekl že není problém a že další měsíc bychom mohli začít stimulaci. Řekla jsem že než si nechám rozpíchat vaječníky, že bych ráda podstoupila nějaké vyšetření (hematologii, imunologii a genetiku). Řekl mi že je to zbytečné, ale když na tom tak trvám.
Hematologie - zvýšené ACLA
Imunologie - vysoké T-lymfocyty a NK buňky
Genetika - ok, jen u partnera budeme ještě čekat jextli není nositel genu BRCA
Nasadil mi Stacyl a Prednison 20mg. Když jsem se ptala proč tak silnou dávku kortikosteroidu, tak mi nedokázal odpovědět. Prý není imunolog a už mi zase plánoval termín IVF. Řekla jsem mu že chci k tomu imunologovi, který o tom Prednisonu rozhodl a chci vědět jestli mám jinou možnost léčby. Zase mi bylo řečeno že je to zbytečné. Taky jsem mu řekla že ještě čekáme na ten partnerův gen BRCA. Tak prý se musíme modlit aby to byl chlapeček a byl jen přenašeč. To byla poslední kapka. Každá matka si si přeje mít zdravé dítě a když už jsem měla jít na IVF s genetikou embryí tak jsem si myslela že tohle oni umí vyloučit.
Jediný kdo si zaslouží pochvalu jsou ty sestřičky. Ty byly vždy milé a vstřícné.
Přešla jsem do Reprofitu Ostrava. Zatím jsem spokojená, sice ty vyšetření které mi musí dodělat budou ještě nějakou dobu trvat, ale já si ráda počkám. Hlavně když se to podaří a budeme mít zdravé miminko.

 by Luci

Dostala jsem doporučení na pana Dr. Lahčinu.. byla jsem šťastná, že mám Eurofertil jen 30km od domova a nemusíme nikam do Prahy a dál. Bohužel to byla katastrofa..
I když jste objednané stejně čekáte na řadu i hodinu/dvě.. At jde o IUI nebo jen o ultrazvuk (sedíte v čekárně skoro nahé a modlíte se at už jste na řadě). Pro chlapy je to opravdu náročné..
Po covidu měl kvůli horečkám přítel nepohyblivé spermie a doktor prohlásil, že šanci máme jen s dárcem. Tohle vážně nechce slyšet žádný chlap. Objednali jsme se k andrologovi a urologovi, všichni se shodli na tom, že obnova spermií trvá 3 měsíce a bude zase vše ok..
Samozřejmě se tak stalo.. Proto do Eurofertilu a k Lahčinovi už NIKDY!