Recenze – SANUS Jihlava

Adresa: Vrchlického 59, Jihlava, 586 33

Telefon: + 420 567 157 401

Web: www.sanus.cz/car

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Sanus – Hradec Králové, Pardubice, Jihlava

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

SANUS Jihlava
Průměrné hodnocení:  
 4 recenzí
 by Renata Schönberger on SANUS Jihlava

Nemůžu říct nic špatného. Byli jsme velmi spokojený s paní doktorkou Navratilovou. Ta už bohužel v Sanusu není chodím k ní na gynekologii. Personál vždy bych ochotný milý. Opravdu nemám co vytknout.

 by Daniela on SANUS Jihlava

Mám zkušenosti z vícero CAR, tak mohu porovnávat..... Tento CAR jsme vybrali z toho důvodu, že to máme blízko. Ze začátku se vše naprosto v pořádku. Doktor se nám líbil a měl naší plnou důvěru. Jen se tady vše neskutečně táhlo. Po půl roce v CAR jsme se teprve dostali i k samotnému IVF, kdy nám do toho tedy vstoupila korona, kdy CAR úplně zavřel dveře všem, co ještě nebyli v procesu IVF. No stimulace na první IVF byla divná a hrozně rychlá. Ve finále při odběru 10 oocytů z toho pouze 2 zralé a hodně špatné kvality - nezbylo nám na ET vůbec nic... Řekli jsme si OK, to se může stát, v CAR zůstaneme. Ale po zpackaném 1. IVF se najednou jakoby vše změnilo. Doktor nepříjemnej, neochotnej, nic už nevysvětloval. Pokud jsem neměla dotazy, bylo vše v pohodě, jakmile jsem měla nějaký dotaz, tak byl arogantní a dost nepříjemnej, zdálo se mi, že ho dokonce svými dotazy otravuju, že on je ten odborník a já se mám držet toho, co on říká... Za celou dobu se mi do rukou nedostal jediný papír s výsledky, vždy nás jenom ujišťovali, že jsme oba v pořádku, že to musí vyjít. No až jsme se nakonec jednou s doktorem neshodli, tak jsme změnili CAR, kde při první zkumavce krve zjistili, kde je problém a hned první KET jsem otěhotněla.... Nevím, kdyby to vyšlo hned poprvé, tak bych neměla s CAR problém, i po druhé bychom to tam zkusili, ale musel by být přístup doktora úplně jiný... Ve finále byla i dost nepříjemná jedna sestřička na recepci. Po změně CAR vidíme obrovský rozdíl, kdy jsme si mysleli, že je to jedno komu se vložíme do rukou, bohužel není.

 by Michaela on SANUS Jihlava

Osobně si nemůžu stěžovat, vše šlo dle plánu. První stimulace, první ET, vše vyšlo. Sestřička na recepci je trochu roztěkaná, je vidět, že toho má moc. Při zákrocích se o mne staraly ukázkově, stále se ptaly, zda něco nepotřebuji, atp. Cena tedy poněkud vyšší oproti ostatním klinikám, co pozoruji. Mám PCOS, takže dávky hormonů minimální, dvě zamražená embrya, žádné nadstandardní úkony a cca 35.000...
Ovšem dvě mé kamarádky tak spokojené nejsou a naprosto to chápu. Jakmile se naskytne problém, podané informace jsou nedostačující a přístup nic, moc.
Počet hvězdiček dávám za sebe...

 by Tereza on SANUS Jihlava

Zezačátku jsem byla maximálně spokojená. Udělali mi snad všechny vyšetření za což jsem ráda... Ale ta stimulace.. V průběhu vůbec neměnili dávky, nic prostě.. 2 stimulace k ničemu a plno peněz to stálo, radši jsme si zaplatili, než abychom zbytečně přišli o 2 pokusy na pojišťovnu.. a o chování jednoho doktora ani nemluvím.. Díky bohu za naše nové centrum 👍