Recenze – SANUS Hradec Králové

Adresa: Labská kotlina 1220, Hradec Králové, 500 02

Telefon: +420 495 757 165

Web: www.sanus.cz/car

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Sanus – Hradec Králové, Pardubice, Jihlava

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

SANUS Hradec Králové
Průměrné hodnocení:  
 3 recenzí
 by JD on SANUS Hradec Králové

Sanus HK rozhodně doporučuji. Jeden ošetřující lékař, v mém případě prim. Mudr. Jiří Štěpán ml. Ochotný a vše vysvětlí. Zadařil se první transfer z prvního IVF. Jediné mínus bylo, že jsem někdy čekala v čekárně i víc než hodinu. Je pochopitelné, že se lékař věnuje jinému, více urgentnímu případu, nicméně by stačilo, kdyby to zmínila sestřička ve chvíli, kdy si bere kartičku pojištěnce.
I přesto doporučuji všema deseti.

 by Karolina on SANUS Hradec Králové

Byla jsem ve dvouch carech. Prvni byl Kostelec nad Orlici Arleta za me neochota,z meho muze udelaly neplodného a hned nas hnaly na IVF. Zacly jsme chodit do Sanusu Hradec Karalove k pani doktorce Myškové a musim rict,že to byla nejlepší volba! Pani doktorka ochotná,vystřícná a milá do ničeho nas nikdy nestačila,navrhla plán a my ho jenom schválily. Zatim bojujeme o náš malý zázrak,tak snad se brzo vydaří za me car na ledničku jenom doporučuji 🧡

 by A. H. on SANUS Hradec Králové

Za mě skvělá péče, ale troufám si říct, že pouze od paní doktorky Myškové. Párkrát mi bohužel vyšla kontrola, když tam nebyla a musela jsem k někomu jinému a to bylo opravdu více než nepříjemné, to chování ostatních doktorů, s brekem jsem odcházela. Paní doktorka se mi snaží vše vysvětlit, napsat na papírek abych na něco nezapomněla. Nežene mě do nějakých zbytečných věcí (myšleno, vytáhneme z nich peníze) naopak se snaží opatrně i vůči mě, abych nebyla v nějakých případech vystavena riziku. S ostatními CAR nemohu porovnat nikde jinde jsme nebyli. Paní doktorka mi vyhovuje.