Recenze – Pronatal Nord – Teplice

Adresa: Bílinská 1509/6, Teplice, 415 01

Telefon: +420 417 531 110

Web: www.pronatal.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pronatal Nord - Teplice
Average rating:  
 12 reviews
 by David

2024

Horší přístup doktorů jsem snad nikdy nezažil, a to hlavně u paní Dr. Rešlové, ta arogance a pocit, že z nás chce jen tahat peníze, to bylo něco šílenýho. Žádná snaha, rychlé odsekávání, žádné vysvětlení a ještě na nás byla nepříjemná, že tomu nerozumíme. Musím, ale říct, že sestry byli milionové. Přešli jsme tedy do Prahy do Pronatalu a doporučuji úplně všem. Je to nebe a dudy. Pronatal Teplice už nikdy víc.

 by Alena

2022, 2023

Jedním slovem tragédie. Na první pokus zavedli nekvalitní embryo, které nemělo šanci. Při punkci ignorovali informaci, že z levé ruky mi nejde napíchnout žíla. Teprve po několika pokusech mi přešli na pravou ruku, ale mezitím mi vystoupl tlak. Bez předchozí domluvy vitrifikovali 2 embrya v 1 straw a tím mě připravili zbytečně o 1 pokus. Arogantní přístup doktorky i sester. Když jsem se na něco zeptala, tak mě odbili. Odmítnutí vystavení neschopenky, což je jejich povinnost ze zákona. Neschopenka vyřešena až po x telefonátech. Když jsem chtěla u 3. pokusu OČR pro muže, tak dělali naschvály. Přístup neosobní, hlavně ať je to jako na běžícím pásu. Nemožnost přítomnosti muže u zavedení embrya.

 by Tereza

2022

Za mě naprostá katastrofa. Přístupově jsem měla vždy pocit, že už
mě chtějí mít z krku. Střídala jsem se mezi doktorem a doktorkou, což by mi samo o sobě nevadilo, problém byl, když měl každý jiný způsob prohlídek. Jeden mě objednat na určitý den cyklu, druhý se divil, co tam ten den dělám…
Byla jsem kvůli menšímu polypu objednána k nim na hysteroskopii. Vzali mě o 3 hodiny později, než jsem tam měla být, což chápu, mohlo být ten den víc žen na odběr, každopádně alespoň mě upozornit, že budu čekat by se hodilo, nehledě na to, že bez pití a nalačno mi kolem 11. hodiny už také začínalo být špatně. Na kontrole se mě potom pan doktor zeptal, jestli jsme se tedy konečně rozhodli pro IVF, nebo hodláme ještě čekat na zázrak. Na ultrazvuku potom našel ten samý polyp jako prvně a poslal mě na další hysteroskopii. Co dělali při té první mi nikdo neřekl… S žádankou tentokrát už do nemocnice jsem se potom musela vracet, protože z té původní by prý v nemocnici nevěděli, co se mnou mají dělat.
Mám kolem sebe další 3 páry, kteří si Pronatalem prošli a utekli.
Já se nyní připravuji na své první IVF na jiné klinice. U takového zákroku potřebuji doktorům a personálu centra věřit, což jsem v Teplicích nevěřila vůbec. Do centra jsem vždy šla s tím, že to snad nějak vyjde a odcházela jsem odtamtud vždy vystresovaná a s přesvědčením, že miminko nám nikdy nevyjde. Za mě už nikdy víc

 by Mia

2023

Zatím asi 2,5 hvězdičky, jsme na začátku, ale trochu máme pocit, že obtěžujeme, mluvili jsme jak s lékařkou, tak i s lékařem a pokaždé to bylo velmi rychlé a jakoby bez empatie. Pan doktor byl trochu lepší, u něj nebyla arogance, byl milý. Cílem ale je, aby nám pomohli otěhotnět, takže toto asi zatím dokážeme skousnout v zájmu úspěšného procesu.

2021

Na této klinice už mě nikdy nikdo neuvidí. Chování sester katastrofální. Žádné vyšetření, vše pro ně zbytečné a hlavně na vše spěchají . Přešly jsme na jinou kliniku která je úplně na jiném levlu.

 by Tereza

2022

Omlouvám se, ale nechci se dlouze rozepisovat. Nelíbí se nám přístup, avšak kvalita personálu je lepší než ve Stellart. Jsme po 2 IUI a 2 IVF.

 by N.

Za nás zatím vše v pořádku, jsme zatím na začátku. Pana doktora Lojku je třeba brát trochu s rezervou, znám ho jako svého gynekologa. Jedná se mnou naštěstí citlivě, protože zná můj problém s chováním gynekologa před ním.
Kdo mne však nadchl byla paní doktorka Rešlová, empatická, milá.
Tak snad se nám do budoucna povede.

 by Renčulína

Tak za mě abych řekla pravdu nic moc a už mě tam nikdy nikdo neuvidí. Doktor Lojka katasrofa.

 by Kateřina

Do pronatalu mě odkázal můj gynekolog. Jelikož jsem se o problematiku neotěhotní nikdy nezajímala, v centru mi bylo vše vysvětleno. S partnerem jsme byli jako samoplatci a IVF vyšlo na čtvrtý pokus. Přístup byl skvělý od všech doktorů, ale sestřičky byly o kousek lepší 🙂

 by Martina

Za mě Pronatal Teplice nedoporučuji. Za rok jsme měli 3x iui o které jsme si museli říct. Žádné léky před iui, dokud jsem si o ně neřekla. Poté následovalo ivf kdy nám lékař doporučil nedělat metodu ICSI s argumentem že jsme zdraví. Po neúspěchu a neoplodnění vajíček jsem si začala zjišťovat že nepoužít ICSI je hloupost. Na klinice též neinformují o stavu vajíček, takže 5 dní čekáte jestli náhodou nebudou volat že se vajíčka přestala vyvijet (tak jako to bylo u mě). Partner s vámi nemůže být na pokoji po odběru vajíček. Střídání doktorů pokud si výslovně o doktor neřeknete (ale ani to vám nezaručí, protože někteří doktoři jsou tam třeba jen 3 dny v týdnu)....
Za mě jedné plus že vždy byli doktoři milí, nesetkala jsem se s arogancí, ale bohužel vidím nás neúspěch na straně lékaře v nepoužiti ICSI. Následně jsme do dalšího pokusu chtěli udělat Genetiku a Imunologii, lékař byl proti (jsme přeci zdraví, prislo mu to zbytečné), tohle je podle mě chování které dodnes nemůžu pochopit. Následoval náš odchod do Gennetu, kde žádné vyšetření není zatím problém.
Pro mě znamenal Pronatal Teplice 1 ztracený rok v našem snažení za vytouženým miminkem.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»