Recenze – Pronatal Kolín

Adresa: Zborovská 1100, Kolín II, 280 02

Telefon: +420 321 711 479

Web: www.pronatal.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pronatal Kolín
Average rating:  
 5 reviews
 by Anna

Pronatal Kolín nedoporučuji. Absolvovali jsme 2x IVF, já 39 let, zdravá, mám syna z předchozího vztahu přirozenou cestou. Partner měl špatný spermiogram, ale dále ho nevyšetřovali s tím, že se něco vybere. Přišlo mi, že u mě na UZ ani neviděli, kolik je folikulů. Nakonec z prvního 9 vajíček, z druhého 7, oplodnila se zhruba polovina, nakonec pokaždé zbylo k zavedení jen jedno, neotěhotněla jsem. Šli jsme jinam, kde udělali partnerovi test fragmentace DNA ve spermiích a zjistili, že jeho sperma víceméně DNA neobsahuje. Takže ty dva první pokusy byly zcela k ničemu. Já od té doby zcela rozházený cyklus, 5 kilo nahoře, vyčerpaná ovariální rezerva. Nepochopila jsem, proč partnera nevyšetřili hned v Pronatalu, když přece vyšetřit sperma je tak jednoduché! Teď se chystáme na cyklus s darovaným embryem v jiném CAR, ale mrzí mě, že jsem promarnila svou poslední šanci na vlastní dítě. Chování MUDr. Dvořáka strašné, beze stopy empatie.

 by Veronika

Před 3 lety jsem s Pronatalem v Kolíně byla spokojená. U nich probíhalo vyšetření a vše ohledně IVF,odběr a zavedení už probíhalo v Praze v Pronatalu,skrz pojišťovnu. Máme od nich 2,5 letého syna.Před měsícem jsem u nich byla znovu a katastrofa. Pani doktorka mě přijde,že vůbec neví s kým mluví. První mě tlačila do zavedení obou posledních embryí,že jsou zamrazene dohromady,kdybych si nedala čas na rozmyšlenou tak jsem přišla o oboje,protože jsem zjistila že zamrazena byli po jednom a do toho mě poslala na transfer i přes špatnou hodnotu štítné žlázy. Takže embryo vyhozené do záchodu a k tomu i 11.000,-
Když jsem chtěla vědět důvod,jak se to mohlo stát tak paní doktorka raději v centru nebyla a podle výrazu sestřičky na recepci jsem viděla,že to pěkně pohnojila.

 by Martina

Podstoupili jsme 5x IUI, z toho 3x s Clostylbergitem. Oba jsme v pořádku, ale já jsem už poněkud uleželejší ročník. Nicméně mám zdravou dceru počatou normálně s bývalým mužem. Až když jsem se po 5. IUI zeptala, jaký by mohl být další postup, že už nemám moc čas zase další pokusy zkoušet, začali o něčem jiném uvažovat, s tím že připadá v úvahu IVF, ale v mém věku s mými zdravotními problémy a vyšší váhou mám vše zvážit. Bylo mi vysvětleno, jak je velká pravděpodobnost genetických vad a 15 minutová přednáška, ze které jsem odešla s pocitem, že paní doktorka mě má za totálního magora, pokud chci ve svém věku otěhotnět a že snad ani nemůžu přežít stimulaci a narkózu. V podstatě mi úplně zničila chuť se o mimčo pokoušet a zcela mě přesvědčila, že si už mám dát pokoj a mého mladšího partnera nechat jít za štěstím k jiné mladší, která mu potomka bude schopná dát. Za sebe tedy úplně nadšená nejsem a nevím, co si o tomto přístupu myslet. Ptala jsem se na chování doktorů v jiném CAR své kamarádky, která tam byla s mužem ve věku ještě o rok vyšším, než je můj a řekla mi, že takhle tam s ní nikdo nemluvil.

 by Anonym

Z pronatalem nemám dobře zkušenosti , po dvou neúspěšných inseminacich sme přešly do jiného caru . Za sebe Kolín nedoporučuji . Lékaře sem měla každou návštěvu jiného . A celkove mi přišlo ze se o mě nezajímají a protože podle nich sem přeci mladá ! Je mi 25 a rozhodne si nepřijdu mladá na první dítě !

 by Anonym

Předem se omlouvám za anonym, ale nikdo z rodiny neví, že jsme museli kvůli zdravotním komplikacím jít touto cestou 🙂
Každopádně Kolínský Pronatal mohu doporučit 👍🏼 Perfektní přístup, příjemné jednání, se vším poradí a obzvláště VELIKÉ DIKY patří panu doktoru Dvořákovi 👍🏼