Představujeme CAR – ReproGenesis

Je možné u vás podstoupit IVF s úhradou pojišťovny?

Ano, naše klinika má smlouvu se zdravotními pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 209 a 213. Úhrada z veřejného zdravotního pojištění je před dovršením 40. narozenin a je možné zažádat až o úhradu 4 cyklů.

Nabízíte dárcovské programy?

Ano, nabízíme tyto druhy dárcovských programů: darovaná vajíčka, darované spermie a embrya. Disponujeme obsáhlou databází dárkyň vajíček a dárců spermií. Díky tomu můžeme našim pacientům vybrat skutečně nejvhodnější dárkyni/dárce a léčba je zahájena bez dlouhé čekací doby. Klademe také důraz na vzájemnou podobnost léčeného páru s výběrem dárkyň/dárců spolu se splněním všech zákonem stanovených kritérií.

Nabízíte další služby nad rámec standardních IVF konzultací (např. androlog, imunolog)?

Ano, protože každý pár je svým způsobem unikátní, nelze pro všechny páry najít univerzální postup a existuje-li indikace, naši lékaři spolupracují s dalšími odborníky z reprodukční medicíny jako např. konzultace s andrologem, urologem, genetikem či imunologem. Věříme, že souznění mysli a těla je během léčby neplodnosti nesmírně důležité, proto v rámci nadstandardní péče nabízíme našim pacientům využít akupunkturu. Další nadstandardní službou je naše psychologická poradna, kdy dlouhodobá snaha o početí může být pro pár náročným stresujícím životním obdobím.

Máte dostupnost výkonů celý týden?

Ano, našim pacientům jsme k dispozici celý týden a pro nezbytné a plánované výkony také o víkendu. Důležité je pro nás vždy správné načasování výkonu, aby byla úspěšnost léčby co nejvyšší. Mimo ordinační hodiny je k dispozici také pohotovostní linka, kam se mohou pacienti v případě urgentních dotazů obrátit.

Je možná telefonická konzultace 24/7?

Ordinační hodiny jsou každý den v době 8-16h, v pátek 8-15h. O víkendu máme otevřeno dle objednaných pacientů a mimo ordinační hodiny je k dispozici také pohotovostní linka. Využít lze i online konzultace na platformě Zoom, Teams, WhatsAppu případně dle preferencí pacienta. Tyto konzultace jsou k dispozici po objednání.

Je možné hradit IVF ve vašem centru formou splátek?

Léčba IVF s vybranými embryologickými metodami se platí ke dni punkce a následně v den embryotransferu se doplácí kryokonzervace a případné další domluvené výkony.

Je možné mít jednoho konkrétního lékaře?

Ano, každý léčený pár má u nás svého ošetřujícího IVF specialistu, který je provází po dobu léčby. Výjimka je pouze o víkendu nebo z důvodu nepřítomnosti některého z lékařů např. dovolená, kongres atd. Tzn. pokud odběr vajíček/spermií nebo transfer embryí vyjde na víkend, není možné z důvodu naplánovaných služeb zajistit daného lékaře a k dispozici je vždy jiný zkušený IVF lékař.

Jak je možné se objednat a je potřeba žádanka?

Žádanka nutná není. Naši pacienti se mohou telefonicky objednat přímo přes recepci +420 530 338 338 nebo online formulářem na našich webových stránkách www.reprogenesis.cz, případně emailem Info@reprogenesis.cz.

Mohou u vás těhotné klientky být sledovány i nadále? Pokud ano, jak dlouho?

Každou pacientu sledujeme do fáze, kdy je na ultrazvuku potvrzena srdeční akce. Poté dostává na památku fotku z ultrazvuku a následně ji předáváme do péče jejího ošetřujícího gynekologa.

Jak dlouho se čeká na první konzultaci?

První konzultace na naší klinice probíhají v odpoledních hodinách. Dle vytíženosti našich IVF lékařů se vždy snažíme zajistit první konzultaci do 2 – 3 týdnů.

Kde se lze objednat: Telefon: +420 530 338 338

E-mail: info@reprogenesis.cz

Kontaktní online formulář: https://reprogenesis.cz/kontakt/

Adresa CAR:

Klinika ReproGenesis, Hlinky 144, 603 00, Brno-Pisárky

Webové stránky: www.reprogenesis.cz

Facebook: ReproGenesis Česká Republika

Instagram: ReproGenesis_ivf_Clinic

Twitter/X: ReproGenesis

LinkedIn: ReproGenesis Fertility Clinic

Recenze na centrum najdete zde

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *