Jak na úspěšný transfer? Náš průzkum! 1

Ptali jsme se 171 žen na to, jaký měly po úspěšném transferu režim. Samozřejmě univerzální návod neexistuje a je otázka, zda některé z těch věcí mohly mít opravdu vliv. Ale… Za zkoušku u většiny z nich nic nedáte! Dnes první část výsledků!

Kdo odpovídal

Odpovědi přišly od 171 žen, které jsou těhotné nebo již mají miminko. A pro některé to není první úspěch 🙂

Jedním z nejčastějších dotazů je, zda jste po transferu ležely. Každé centrum to má zařízeno jinak a dokonce v některých zemích dlouhé ležení ani nedoporučují. A co u nás?

Mekáč nebo jiný fast food, oblíbené téma! Vědecké důkazy na to nejsou, ale spousta žen tato zařízení po transferu navštívila. Kdo ví, zda to bylo na zlepšení úspěchu nebo jen po cestě domů 🙂

A další téma, co se dnes a denně objevuje v diskuzích! Neschopenka nebo chodit do práce? Tady moc neporadíme, vychází nám to půl na půl (pokud berete rodičovskou dovolenou jako práci :)). Na téma neschopenka máme také článek zde.

A dnes posledním výsledkem je vaše sexuální aktivita po transferu, někdo se bojí a nechce vůbec, někdo to neřeší. Nicméně téměř 80 % žen hlasovalo, že nic nebylo déle než 14 dní. Nějaká vědecká data k tématu najdete zde.

Další výsledky najdete v příštím článku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *