Recenze – Natalart Plzeň

Adresa: Parková 1254/1a

Telefon: +420 373 300 122, +420 721 239 050

Web: www.natalart.cz

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Natalart Plzeň
Average rating:  
 6 reviews
 by Hanka

2023

Zdravím, byla jsem gynekologem odeslána do Plzně na náměstí, ale pak jsem se z osobních důvodů rozhodla pro Natalart. Doktorka Václavíková je opravdu kapacita. Vše vysvětlí, na všechny mé otázky odpoví, vysvětlí postup a nechá mě se rozhodnout, netlačí, dokáže poradit proč a co ano a co ne. Je velmi empatická, gyn. vyšetření nebyla bolestivá, jen nepohodlná. Zatím jsme ve fázi náběru hromon.profilu, krve, spermiogramu a zatím vše v pořádku. Nemám co vytknout. Jen to, že v čekárně slyšíte vše z recepce. Doufám, že nebude potřeba IUI a pokud ano, věřím, že vše bude profesionálně provedeno a že z toho vzejde miminko.

 by Kristýna

2022

Ahoj, Natalart v Plzni mohu jen doporučit. Setkala jsem se zde se všemi lékaři. Moje ošetřující byla však dr Václavíková. Je výborná, empatická a velice ptecizní. Dr Bouše mě měl na starosti v její nepřítomnosti. Po první nezdařené stimulaci, mi napsal léky, které pomohly při té další. Z dalšího pokusu čekáme chlapečka. Takže za mne, lékaři opravdu vědí, co dělají a já jsem jim vděčná za chlapečka.

 by Jana

2021

Do tohoto centra nás poslala doktorka z oddělení reprodukční imunologie, která se nachází ve stejné budově. Úvodní rozhovor byl s panem dr. Boušem, ze kterého jsem neměla moc dobrý pocit. Přišlo mi, jako kdybychom ho otravovali a že nám nedává moc šancí (oba jsme s manželem při těle). Když už něco vysvětloval, díval se u toho z okna, hrál si s tužkou a znělo to jako naučená básnička. Snažil se nám podstoupení IVF rozmluvit s tím, abych se napřed pokusila zhubnout. Že takhle mám malou šanci na úspěch. Musela jsem si vyloženě "dupnout", že jsem opravdu rozhodnutá podstoupit první pokus. Poté tedy udělal vstupní vyšetření (ultrazvuk, stěry), vzali nám krev. To vše proběhlo v srpnu 2021 a v říjnu 2021 jsme začali s procesem IVF. Každá další konzultace už probíhala s doktorkou Václavíkovou, která vše trpělivě vysvětlovala a měla opravdu příjemný a lidský přístup. Dr. Boušeho jsem potkala až při transferu, kdy paní doktorka měla volno.
I přes nedůvěru lékařů se vše povedlo a z 1.ET už mám doma tříměsíčního chlapečka. Máme u nich zamražené ještě jedno embryo. Až přijde správný čas, půjdeme si pro něj a nechám si ho transferovat u nich.

 by Lenka

Centrum také nemůžu doporučit. Chodila jsem s dr. Bousemu. Vse bral naprosto automaticky, nic nevysvětlil. Když jsem se na něco zeptala, tak odpověď byla, že od je lékař a ví co dělá. Pro každé kontrole byl zmatený, nevěděl, co se dělo při minulé kontrole. Vždy jsem odcházela jak spraskany pes..

 by Katka

Centrum nemohu doporučit. Byli jsme zde na prvním IVF a nikdy více. Lékaři nic nevysvětlovali, pokaždé jsme se potkali s jiným doktorem. Dlouhé čekání i přes objednané termíny. A neskutečně nepříjemné sestry na recepci. Když jsem volala vystrašená s obavou komplikace, tak mi sestra ještě po telefonu vynadala. Pokud Plzeň, tak jděte k Zechovi, tam je moc příjemná atmosféra.

 by Pavlína

Skvělý, vstricny, rychlý přístup. Vyšel 1.ET ve věku 38 let a 10 měs.K dispozici jsou lekari na zakroky i o vikendu.