Recenze – Klinické centrum ISCARE

Adresa: Českomoravská 2510/19, Praha 9, 190 00

Telefon: + 420 234 770 700, +420 234 770 701 

Web: http://www.iscare.cz

Odpovědi na naše otázky: Představujeme CAR – Klinické centrum ISCARE

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

ISCARE
Průměrné hodnocení:  
 3 recenzí
 by Misa on ISCARE

Iscare jsme navstevovali v letech 2017-2018. Dokud jsme nepresli do jineho CARu nemeli jsme porovnani… v tu dobu kdy jsme byli v Iscare to byla spis tovarna na penize… pokazde jiny doktor, na pokoji pred OPU nekolik zen, cekani na chodbe v chladu pred transferem i OPU. Ze dvou IVF pokusu nic, jen zklamani a vyhozene dva pokusy na pojistovnu… Dodnes nechapu jak se muze stat ze zena odovuluje pred odberem kdyz je vse rizene hormony? Poprve kratky protokol prinesl sotva tri embrya a jedno se transferovalo 3.den a dve se prestala vyvijet. Druhy pokus IVF stejny protokol, zadna zmena kdyz se u prvniho nepodarilo ziskat vice… a pak prisel sok na sale, vy jste musela pred chvili ovulovat… tady neni sance neco ziskat… me malem odvezli. Zmenili jsme centrum a hnedle jiny pristup a prostredi…

 by Matela on ISCARE

Do Iscare jsem chodila necelý rok.
Lékaři celkem příjemný, ale za vyšetření mi udělali jen hormonální profil a dále neúspěšné pokusy s hormonama kdy se nezařadilo. Čekala jsem další vyšetření jako je imunologie, průchodnost vejcovodu atd, ale toho jsem se nedočkala a rovnou mě hnali na IVF. Aniž by k tomu byl nějaký důvod.
K IVF nedošlo, ale bohužel na pojišťovně jsem zjistila že poslali žádost a po čase to propadlo a já přišla o jeden pokud IVF.

 by Sonia on ISCARE

Centrum jsem navštívila jen parkrat.
Chodila jsem k panu doktorovi Drbohlavovi a vibec jsme si nesedli. Často mi predhazoval věk a příliš nás tlačil do IVF .
Po 3 měsících jsem přešla jinam.