Recenze – IVF Zentren Prof. Zech

Adresa: B. Smetany 2, Plzeň, 301 00

Telefon: +420 377 279 350

Web: https://www.ivf-institut.cz/

Odpovědi na naše otázky:

Recenze
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vložte vaši recenzi

IVF Zentren Prof. Zech
Průměrné hodnocení:  
 5 recenzí
 by Terka on IVF Zentren Prof. Zech

Do centra chodíme od února 2021, k panu doktorovi Hradeckému. Celé centrum je příjemné, jak prostředí, tak i personál. V červnu jsem začala stimulovat (léky mě stály pár korun), odběr prováděl pan doktor Vlček (vše proběhlo naprosto skvěle). V srpnu nás čekal KET, který prováděla paní doktorka Krmíčková ( který vypadá že se zadařil, momentálně 5+5). Bohužel nám tedy vždy zákrok vycházel, když měl pan doktor volno, jinak jsem pokaždé byla u pana doktora Hradeckého. Vše probíhalo skvěle, a vždy jsem se nebála, ani nestyděla na cokoli se zeptat 🙂 celému centru moc děkuji 😊

 by Jarmila on IVF Zentren Prof. Zech

Dobrý den, manžel začal do centra docházet v říjnu 2020, já pak v lednu 2021. Chodili jsme k Mudr. Krmíčkové a za nás maximální spokojenost. Doktorka milá, vstřícná, klidná a vyrovnaná. Vše vždy vysvětlila, zopakovala, když bylo potřeba, byla dostupná také na telefonní konzultaci. Kliniku mohu upřímně doporučit.

 by Hana on IVF Zentren Prof. Zech

Kliniku navštěvujeme od října 2020 a neměnili bychom. Profesionální, ale přitom přátelské prostředí, nikdy dlouho nečekáme. Jsme pod ochrannými křídly pana Dr. Hradeckého, jde vidět, že mu na pacientech záleží. Jednou se mi omlouval, že musíme přerušit stimulaci kvůli cystě, která se ve vaječníku vytvořila, za to však nemohl 🙂 Jeho přístup je individuální, z návštěv mám dobrý pocit a věřím, že nám chtějí pomoci, ne z nás jen tahat peníze. Z naší strany patří centrum k těm levnějším, čekali jsme větší pálky v porovnání s ostatními centry. Jednou mi sestřička dala domů dvě injekce ze svých zásob, ať ušetřím 2000 Kč, které bych za ně jinak dala v lékárně. A tomu se říká přístup!

 by Kate on IVF Zentren Prof. Zech

Za me skvele centrum. Mile a profi sestricky, doktori rovnez. Poznala jsem 2 lekare. U jednoho nulovy uspech po xxx pokusech. Kdyz se ale dostanete do rukou pana doktora Hradeckeho, tak mate z puli vyhrano. Obrovsky profik, odbornik. Diky nemu mam dnes syna.

 by Jitka on IVF Zentren Prof. Zech

Každé vyšetření jsem si musela vyprosit. Měla jsem pocit že obtěžuji.