Recenze – Gyncentrum Ostrava

Adresa: Dr. Šmerala 1332/27, Ostrava 1, 702 00

Telefon: +420 596 120 685, +420 733 253 226

Web: https://www.gyncentrum.com/cs/

Odpovědi na naše otázky:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Gyncentrum Ostrava
Average rating:  
 3 reviews
 by Tereza

2022

Podělím se s mou zkušeností. PO 3 letech snažení, jsme se rozhodli navštívit Gyncentrum. Na první schůzku, kdy jsme byli objednaní na určitou hodinu, jsme jen hodinu čekali (než se pan doktor pobavil s obchoďačkou) Následovalo vyšetření spermiogramu, který nebyl perfektní ale ani nejhorší. Jen se připravte, že místnost, kde se má partner uvolnit a naplnit kelímek, se nachází hned za tenkou zdí vedle recepce, takže partner uslyší vše - prý nic příjemného 🙂 Co se týče mě, tak pokud bych se pana doktora nezeptala, zda a kdy mám ovulaci atd., tak by se na mě ani nepodíval, pak jen řekl, že v tuto dobu bych už měla být plná vajíček, ale nejsem - ale já s mým cyklem 34 dní mám hold prostě ovulaci posunutou jinak. Každou návštěvu si tvrdil svoje, že pokud chceme otěhotnět, tak pouze přes IVF - to velice povzbudilo. Dále nás poslali na genetiku, ale už předtím pan doktor chtěl, aby si partner nechal zmrazit sperma (to je zpoplatněno), přitom jsme ani nevěděli, jestli na genetice nezjistí nějaký zásadní problém, tak jsme odmítli. Chování ostatního personálu raději ani nekomentuji. Sestra pokaždé přežvykovala jak kráva a cítili jsme se, jak kdybychom ji otravovali. Paní na recepci...na co jsme se nezeptali, to jsme nezjistili 🙂 Po asi 4té schůzce jsme se naštvaně sebrali a hned jsme jeli do Reprofitu - lidi to prostředí se nedá srovnat, už jen, že máte pohodlně kde zaparkovat, žádné ztísněné prostředí a velice milé slečny na recepci. Paní doktorka nás hned na začátku uklidnila, že nic není nemožné a že začneme dle mého uvážení od nejjednoduššího, to bylo u mě plánovaný styk s vyvoláním ovulace - to jsme absolvovali 2x a nic. No a když jsme se pak rozhodli, že podstoupíme inseminaci - ejhle, otěhotněla jsem přirozeně. Takže za mě je opravdu důležitá psychická podpora bez nátlaku a kliniku Reprofit vřele doporučuji.

 by Kristyna

Už při první návštěvě nám nechali čekat skoro hodinu přes to, že jsme byli objednání. Pak doktor okamžitě navrhl ivf. Až při výsledcích krve se zjistilo, že bude potřeba další vyšetření. Nikdo nám nic nevysvětlil v telefonu jsem slyšela vždy tu stejnou odpověď- nikdy s tím nikdo neměl problém.. ale já chtěla jen vysvětlení proč nás posílají do Prahy a proč ruší naši schůzku, když pořádně nerozumím tomu co mi našli v krvi. Pan doktor má moc práce a to stejné i sestřičky. Rychle jsem přešla protože cítit se na obtíž není příjemné. Takže za nás nedoporučuji.

 by Petra Zahradníková

Čistá katastrofa a nespokojenost Připadala jsem si že všechny obtěžují. Neslušnost a arogantnost sester. Vše bylo problém. Z vyšetření jsem nikdy nedostala žádnou zprávu. Než jsem odešla do jiného CARU proběhly inseminace. Bez identifikace a v místnosti, kde se provádí snad úplně vše. (Kontroly,utz,průchodnost vejcovodu) Jsem rada, že k samotnému IVF už došlo jinde.